fbpx
КОШТ

Райффайзен випустив нову віртуальну картку: огляд

Raiffeisen Bank випустив для нових клієнтів віртуальну гривневу картку “Райфкартка”. Картка автоматично відкриватиметься при відкритті рахунку онлайн.

Особливістю картки є безоплатні перекази на картку будь-якого іншого банку України. Також картка пропонує кешбек у розмірі 10% на метрополітен по всій території України, 2% – на кафе та ресторани, 1% – на аптеки у разі підключеної програми “Ще!”.

Тарифи картки “Райфкартка”

Випуск та обслуговування картки безоплатні. Щомісячна комісія за обслуговування неактивного карткового рахунку – 30 грн. Неактивним є рахунок, на якому протягом 6 місяць не було здійснено ніяких операцій.

Зняття готівки у будь-яких банкоматах здійснюється без комісії. У відділенні банку на суму від 5000 грн знаття теж безоплатні, до 5000 грн комісія становитиме 1% + 5 грн. За кордоном комісія буде 2%.

Поповнення “Рафйкартки” з іншої картки Raiffiesen Bank безоплатне, з картки іншого банку – з комісією 1% + 5 грн. Поповнення картки в касі банку на суму від 100000 грн без комісії, на меншу суму – 1%. Поповнення через банкомати з функцією Cash-in безоплатне на будь-яку суму.

Комунальні платежі здійснюються без комісії. Поповнення мобільного телефона на суму понад 50 грн безоплатне, на меншу суму – комісія 2 грн.

Як відкрити картку “Райфкартка”

Відкрити картку можна на сайті банку, або безпосередньо у застосунку Raiffeisen Online (Android | iOS). Необхідно завантажити ID-картку або закордонний паспорт через застосунок Дія та слідувати інструкціям.

Пізніше користувачі можуть замовити фізичну картку та забрати у відділенні Raiffeisen Банку (адреси) або відділенні “Нової пошти”.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: