Уряд планує запустити програми, які допоможуть громадянам під час відключень електроенергії. Зокрема, програми мають допомогти й щодо стабілізації мобільного зв’язку. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Найважливішим завданням наразі є забезпечення нової децентралізованої генерації електроенергії. Однак інших деталей щодо програм та термінів їх реалізації наразі немає.
Нагадаємо, під час відключень світла користувачі мобільного зв’язку та інтернету часто стикаються з проблемами в роботі мереж. Детальніше про те чому так відбувається – Кошт дізнавався за посиланням.
Також графіки планових відключень електроенергії стануть меншими у 20-х числах липня. Саме тоді з ремонтів виведуть частину генерації електрики.
Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися