fbpx
КОШТ

Як змінити КВЕДи онлайн

Коли ФОП хоче розширити сферу діяльності або повністю змінити її, йому необхідно внести нові КВЕДи. Їх досить легко можна додати на порталі ДІЯ за декілька кліків. Як це зробити розповідаємо нижче. 

Зміна КВЕД для ФОП на порталі ДІЯ

  1. Переходите на портал ДІЯ за посиланням або знаходите “Внесення змін про ФОП”. Натискаєте “Подати заяву”.
  2. Авторизуєтеся через BankID, ДІЯ.Підпис або електронний підпис
  3. Переглядаєте інформацію щодо відкритого ФОПа. Знаходите пункт “Види економічної діяльності” та натискаєте “Редагувати”. Зверніть увагу, що для зміни даних необхідно вказати свій номер телефону та електронну пошту.
  4. У пошуку вводите номер або назву КВЕДу. Переглянути доступні КВЕДи можна за посиланням. Також види економічної діяльності можна видалити, натиснувши “×”. 
  5. Вказуєте, чи є ви платником єдиного податку. Якщо так, то потрібно заповнити дані для податкової. Вказуєте найменування податкової, у якій перебуваєте на обліку та місце реєстрації ФОПа. 
  6. Обираєте місце, де проводиться господарська діяльність: вся Україна, за місцезнаходженням або за іншою адресою.
  7. Перевіряєте заяву. Підписуєте файловим або апаратним ключем. Інформація до Єдиного держаного реєстру надійде протягом 24 годин. Податкова внесе нові КВЕДи протягом 3 робочих днів. 

Після 3-4 днів необхідно перевірити, чи надійшла інформація до реєстру платників єдиного податку. Переходите в кабінет платника та натискаєте “Облікові дані платника”. Переглядаєте свої КВЕДи.

Також варто замовити витяг з реєстру платників єдиного податку. У ньому вказані всі ваші КВЕДи. Бувають ситуації, коли інформація в кабінеті оновилася, але дані в реєстр не надійшли. Тому необхідна додаткова перевірка. Як замовити витяг розповідаємо тут.

Читай ключове для підприємців у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: