fbpx
КОШТ

Як зекономити 3,50 з літри пального від цін на стелі АЗС “Shell”: розповідаємо рецепт

Базова ціна бензину А-95 нині на мережі АЗС “Shell” становить 31,64 грн/літр. Втім, існує спосіб заправлятися за ціною 28,15 грн/літр з отриманням подвійних бонусів як від АЗС, так і від “Укрсиббанку”.

Мережа АЗС “Shell” має власний додаток – для Android (перейдіть за посиланням в Google play для встановлення) та для iPhone (посилання в App Store). Окрім бонусної системи додаток має дуже зручну функцію – купівлю пального собі в гаманець і можливість потім використовувати ці літри з власного гаманця на будь-якій АЗС “Shell” – без необхідності йти в касу, просто вставити пістолет в автор, обрати в додатку АЗС з переліку, номер бензоколонки і заправитися самостійно.

Чи варти обрати саме Shell для заправлення свого авто? Так. Раніше ми писали про АЗС, які відповідають всім стандартам пального згідно хімічних експертиз  і Shell в цьому списку. Тисніть на посилання для прочитання.

Як придбати дешевше пальне на Shell

При купівлі в додатку пропонуються знижки при купівлі пального від 50 літрів і ще більша знижка при купівлі від 100 літрів. Для прикладу, нині ціна на стелі АЗС для А-95 становить 31,64 грн/літр, а в в додатку при купівлі 100 літрів ціна становитиме 29,64. І так з кожним типом пального – обирайте своє. В подальшому можна придбані 100 літрів заправляти частинами за потреби – хоч по 10 літрів.

Важливо: ціна для придбаних літрів зберігається два місяці і потім вона буде перерахована з огляду на актуальну ціна на АЗС.

Для придбання пального в додатку Shell перейдіть на вкладку Shell Pay (правий нижній кут), обираєте “Купити пальне” і далі вид палива і кількість літрів.

Також можна без застосунку. Перейдіть за посиланням та авторизуйтесь в своєму кабінеті, або ж зареєструйтесь – і всі можливості придбання пального через додаток будуть доступні і в звичайному браузері комп’ютера.

Shell талони на бензин і купівля бензину через застосунок

Якою карткою розрахуватися

Найкращий кешбек для цих цілей пропонує “Укрсиббанк” з пропозицією  New card. За нею кешбек 5% на всі онлайн купівлі, в тому числі купівлю літрів через додаток Shell. Ці 5% будуть вам виплачуватися на картку наступного місяця до 16 числа “чистими” – тобто без жодних податків. Єдиний вагомий мінус – нині “Укрсиббанк” змінив умови для кешбеку за цією карткою і вони діють лише півроку після оформлення. Втім, при максимальному кешбеку в 500 гривень на місяць можна добряче зекономити. Або ж, при офіційному працевлаштуванні можна оформити New card зарплатну за якою кешбек вже 10% з онлайн купівель. Тут вагомий мінус, що зробити це можна лише до кінця серпня, але діє розмір кешбеку протягом року.

Як раніше розповідав “Кошт” в огляді банківського додатку “UKRSIB online”, отримання та обслуговування New card безкоштовне, а смс-інформування коштує 15 грн/місяць, яке можна відключити. У випадку з додатком від Shell смс-код для підтвердження купівлі не потрібен і картка верифікується іншим методом.

Зауважимо також, що при такому способі заправки через додаток, ви також отримуєте бонуси від Shell, які можна використати на придбання чаю чи інших товарів на АЗС з суттєвою знижкою, або ж взагалі безкоштовно. Окрім цього, бонуси накопичуються і від “Укрсиббанку” – через програму Mastercard Більше.

Зауважимо, вищевказаний спосіб економії можна використовувати з іншими додатками і тим же WOG чи додатком “Toplyvo UA”. Втім, WOG не пропонує пряму знижку, а лише бонуси на рахунок, які значно гірше від Shell . А для придбання пального через “Toplyvo UA” з карткою New card потрібно не відключати функцію смс-інформування, оскільки в цьому випадку “Toplyvo UA” запрошує смс-код для підтвердження купівлі, але він не прийде за відключеної функції.

Поділитися новиною: