fbpx
КОШТ

Як підключити “бойові” чайові від Monobank: інструкція

Функція “бойових” чайових від Monobank дозволяє клієнтам закладів під час оплати рахунку залишити будь-яку суму для потреб ЗСУ. Далі пояснюємо як закладам додати цю опцію.

Під час оплати рахунку за допомогою QR-коду після екрана чайових з’явиться новий екран “Бойових”. Кожен заклад може додати свою банку для донатів. Відтак кошти підуть тим підрозділам та військовим, яким допомагає саме цей бізнес.

Як підключити “бойові” чайові

Для підключення “бойових” чайових необхідно підключити заклад до expirenza by mono, подавши заявку за посиланням.

Expirenza by mono – це створення QR-коду для ресторану чи кафе, за допомогою якого відвідувачі можуть ознайомитись з меню, оплатити рахунок та залишити чайові без участі офіціанта. Тариф становить 1,3%  від суми рахунку під час оплати карткою українських банків, 2% – іноземних.

Під час заповнення заяви потрібно вказати назву закладу, розташування, соціальні мережі, тип обслуговування, POS-систему, звідки дізнались за сервіс і залишити ПІБ, номер телефону та електронну адресу контактної особи.

Далі менеджер expirenza від Монобанку підключає ресторан чи кафе до сервісу та надає йому доступ до особистого кабінету.

Далі для підключення “бойових” чайових необхідно звернутись до аккаунт-менеджера.


Читайте також:

Поділитися новиною: