fbpx
КОШТ

Як перевірити стан рахунку Vodafone: інструкція

Перевірити стан рахунку Vodafone можна кількома способами. Зокрема дізнатися залишок коштів можна і за відсутності підключення до інтернет-мережі. Далі розглянемо кожен зі способів.

Для перевірки стану рахунку є наступні опції:

1. Сервіс USDD. Це один із найпростіших способів перевірити стан рахунку та дієвий за відсутності інтернет-з’єднання. Він полягає у надсиланні запиту оператору. У меню набору номера телефону необхідно набрати комбінацію *101# та зачекати кілька секунд. На екрані з’явиться повідомлення про залишок коштів.

Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

2. Застосунок My Vodafone (Android | iOS). Інформація про залишок коштів розташована на головній вкладці у полі “Баланс”.

Окрім стану рахунку в застосунку можна перевірити залишок мегабайтів мобільного інтернету, хвилин на дзвінки та кількість повідомлень.

Як перевірити стан рахунку в My Vodafone
Як перевірити стан рахунку в My Vodafone

3. Голосове меню. Для отримання інформації у голосовому форматі можна зателефонувати оператору за номером 111 і слідувати інструкціям роботизованого оператора. Для отримання інформації по балансу необхідно натиснути 1, потім — 5 та 2.

4. Меню SIM. У смартфоні необхідно знайти меню сім-карти (або “Інструментарій SIM” чи VODAFONE). Застосунок може бути встановлений не на всіх телефонах, з’являється зазвичай після вставки SIM-карти у телефон. У разі його наявності необхідно перейти в меню балансу.


Читайте також:

Поділитися новиною: