fbpx
КОШТ

Як перекласти відео в YouTube на українську та кримськотатарську мови

Перекласти відео в YouTube на українську та кримськотатарську мови можна за допомогою безоплатного сервісу “Вільний Відеоперекладач”. Його розробив 17-річний українець Тарас Іванов.

“Вільний Відеоперекладач” озвучує переклад та накладає його поверх оригінальної звукової доріжки. Користувачі можуть обрати голос відео та швидкість озвучки.

Також окрім безплатного перекладу, “Вільний Відеоперекладач” створює невеликий конспект щодо змісту ролика.

Сервіс працює як з відео із субтитрами, так і без них (однак найкраще перекладає з англійської). Перекладає ролики тривалістю не більше 1 години 30 хвилин. За 24 години можна перекласти лише до 5 відео.

Для використання сервісу необхідно перейти до Telegram-бота та надіслати в ньому посилання на YouTube-відео. За кілька хвилин після обробки надійде посилання для перегляду відео з озвученим перекладом на сайті розробника. Також бот надсилатиме інструкції щодо роботи та підказки для зміни налаштувань.

Скористуватися з “Вільним Відеоперекладачем” можна з будь-якого пристрою, де є Telegram. Для роботи з не потрібно реєструватись. В майбутньому сервіс працюватиме в інших месенджерах та соціальних мережах.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: