fbpx
КОШТ

Як обміняти лампи розжарювання на LED-лампи

Відтепер можна обміняти старі лампи розжарювання на нові LED-лампи на Укрпошті безплатно. Як це зробити розповідаємо у матеріалі.

Європейський Союз планує закупити для України 30 млн LED-ламп. Кожен громадянин від 18 років може обміняти 5 робочих ламп з вольфрамовою спіраллю у відділеннях Укрпошти. Для обміну можна одразу направитися до найближчої пошти, або ж попередньо заповнити заявку в ДІЇ.  Для тимчасово окупованих територій програма недоступна.

Доступні два типи ламп на вибір: грушоподібна з маленьким цоколем (модель IDST LED 40W P45 E14 WW FR ND) та грушоподібна зі стандартним цоколем (модель ATR LED 400lm A60 E27 830 FR ND 1PF/10) 

Обмін ламп розжарювання

Колір світла залежить від партії. Він може бути як нейтральний, так і теплий чи холодний. Обрати можна лише модель, колір –  неможливо.

Обмін лап розжарювання: інструкція

Для обміну без попередньої реєстрації необхідно мати при собі лише лампи, паспорт та податковий номер. Однак у такому випадку існує ризик, що лампи ще не надійшли на потрібне відділення.

Для попередньої реєстрації необхідно оновити мобільний застосунок ДІЯ та подати заявку: 

  1. Обираєте розділ “Послуги” – “Обмін лампочок”
  2. Вказуєте номер телефону та відділення Укрпошти.
  3. Обираєте тип лампочки: Е27 (стандартний цоколь) або Е14 (маленький цоколь). 
  4. Замовити можна 5 ламп в будь-якій конфігурації моделей. Це може бути як 5 ламп зі стандартним цоколем, так і, наприклад, 3 стандартних і 2 маленьких. Обрати менше або понад 5 неможливо.
  5. Очікуєте на сповіщення з запрошенням обміняти лампи. Провести обмін на Укрпошті можна протягом 5 днів після підтвердження. З собою потрібно мати паспорт, податковий номер та лампи.
Державна програма обміну лампочок

Читайте також:

Поділитися новиною: