Виробники вже з 24 серпня можуть реєструватися в програмі національного кешбеку “Зроблено в Україні”, продавці – з 28 серпня. Реєстрація онлайн через “ДІЮ”.
Програма “Національний кешбек” стартує з 2 вересня і передбачає повернення покупцям 10% від вартості товарів з позначкою “Зроблено в Україні”. Кешбек поширюється на більшість українських товарів, зокрема ліки й медичні вироби. Однак за підакцизні товари (алкоголь, тютюнові вироби тощо) кешбек не надаватиметься.
Приєднатися до програми можуть ФОП та юридичні особи (як виробники, так і магазини) на загальній системі оподаткування. За результатами, при купівлі зареєстрованих товарів через зареєстровані мережі покупці отримають 10% кешбеку.
Як такої, прямої вигоди виробники і магазини не мають. Втім, інформація про доступні товари і в яких магазинах буде розміщуватися на окремому сайті з відповідним інформаційним охопленням. За місяць покупець може отримати до 3000 грн кешбеку. Відтак, магазини-учасники програми можуть очікувати на збільшення кількості покупців, а виробники на підвищення попиту.
Реєстрація виробників для участі в “Національному кешбеку”
Зареєструватися виробникам для участі можна в розділі “Перелік виробників та товарів українського виробництва” на сайті “Дія” (послуга в розділі “Бізнес”, потім – “Підприємництво”).
Після авторизацію через електронний підпис потрібно подати підвантажений файл із переліком товарів та інформацією про кожну позицію:
- повна назва
- коротка назва
- EAN – унікальний штрих-код товару українського виробництва, який присвоюється кожному товарові для ідентифікації;
- брендова назва
Опісля підписати заяву електронним підписом. Послуга вже доступна на сайті ДІЯ.
Реєстрація магазинів для участі в “Національному кешбеку”
Зареєструватися магазинам для участі можна в розділі “Перелік продавців” на сайті “Дія”. Розділ поки недоступний і буде в публічному доступі з 28 серпня. Знайти його можна при переході у верхньому меню в розділ “Бізнес” і потім в категорію “Підприємництво”.
Авторизація та підпис заяви також через електронний підпис. Магазини мають вказати дані про підприємство і додати наступну інформацію:
- перелік комбінацій фіскального номера РРО із переліком комбінацій MerchantID+TerminalID
- перелік адрес, де продається товар
- банк
- сайт
- бренд
В програмі можуть брати участь офлайн та онлайн магазини на загальній системі оподаткування і приймають платіжні картки для розрахунків. Також продавцю потрібно налаштувати РРО, аби фіскальний чек містив штрих-код товару.
Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися
Також за темою: