fbpx
КОШТ

Wizz Air скорочує час онлайн-реєстрації на рейс

Авіакомпанія Wizz Air з 12 червня 2023 року скорочує час для безкоштовної онлайн-реєстрації пасажирів до 24 годин перед відправлення рейсу.

Відтак, пасажири зможуть безкоштовно зареєструватися на рейс і отримати посадковий талон у період від 24 до 3 годин до відльоту. Нині цей термін складає від 48 до 3 годин до відльоту. Зареєструватися можна як через веб-сайт так і через застосунок (Android, iOS).

Нововведення стосуються пасажирів з найдешевшим тарифом – Basic, який включає лише ручну поклажу. Для пасажирів з тарифами WizzGo та Wizz Plus&Flex можливість безкоштовної реєстрації залишається в період  від 30 днів до 3 годин до відльоту. 

Також реєстрацію безкоштовну реєстрацію на рейс за 30 днів до відправлення можна отримати разом з купівлею послугу вибору довільного місця в літаку  (близько 7 євро за місце). 

Якщо пасажир прибуде на рейс без реєстрації, то безпосередньо в аеропорту ця процедура коштуватиме 40 євро. Водночас, реєстрацію в аеропорту можна придбати заздалегідь через сайт – в цьому випадку послуга коштуватиме лише 13 євро. 

Система реєстрації Wizz Air автоматично розташовує пасажирів навіть у межах одного бронювання у випадковому порядку. Це означає, що якщо пасажир не обрав місце, один з них може сісти в середині салону, а інший — у хвостовій частині літака.

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: