fbpx
КОШТ

Wizz Air вводить абонемент для польотів з Польщі: ціни та умови

Wizz Air запустив абонемент Wizz Multipass, який надає можливість протягом півроку здійснити один переліт на місяць за фіксованою ціною. Про ціну послуги та умови – далі у тексті.

Wizz Multipass – де діятиме та яка ціна?

Наразі доступні два варіанти передплати: на всі внутрішні рейси в Італії або на всі міжнародні рейси з Польщі.

Кожного місяця пасажир має можливість вибрати будь-який напрямок в межах обраного регіону передплати і забронювати квиток в один бік або туди-назад, залежно від обраного пакету.

Мінімальна ціна Wizz Multipass для Польщі становить 239 злотих на місяць, якщо пасажир обирає однобічний переліт, та 478 злотих за рейси в обидва напрямки.

У випадку Італії, мінімальна ціна передплати складає 37 євро на місяць за однобічний квиток і 74 євро за рейси в обидва напрямки.

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися

Умови бронювання Wizz Multipass

Бронювання квитків за допомогою Wizz Multipass слід здійснити не менше, ніж за 5 днів до вильоту на спеціальному веб-сайті . У разі неможливості польоту протягом певного місяця, квиток не можна перенести на наступний місяць. Зміни до вже заброньованого квитка не допускаються. Подорожувати може лише власник абонементу. Передача квитка іншій особі не допускається.

Абонемент на авіаквитки Wizz Air передбачає щомісячне зняття коштів з кредитної картки пасажира протягом півроку. Скасувати передплату можливо протягом 14 днів після її оформлення, якщо пасажир не здійснив жодного перельоту.


Читайте також:

Поділитися новиною: