fbpx
КОШТ

Огляд нових маршрутів Wizz Аir з Польщі: маршрути, розклад та квитки

Лоукостер Wizz Air з кінця жовтня запускає низку рейсів з Польщі в Іспанію, Данію та Марокко.  Доступними для пасажирів стануть нові рейси з п’яти польських міст – Варшави, Кракова, Вроцлава, Катовіце та Гданська. Маршрути рейсів, їх розклад та інформація про квитки – далі у тексті.

Новий маршрут Wizz Air з Варшави:

з 31 жовтня – Варшава – Агадір. Час відльоту з Варшави о 12:15. Приліт до Агадіра о 17:15. Інтервал рейсів – двічі на тиждень.

До аеропорту Варшави імені Фредеріка Шопена з центру міста можна доїхати громадськими автобусами № 175 та 188 Детальна інструкція, як дістатися до аеропорту Варшави – за посиланням.

Новий маршрут Wizz Air з Кракова:

з 3 грудня – Краків – Валенсія. Час відльоту з Кракова о 5:30. Приліт до Валенсії о 8:50. Інтервал рейсів – двічі на тиждень.

До аеропорту Кракова з центру міста можна доїхати громадськими автобусами № 209, 300, 902. Детальна інструкція, як дістатися до аеропорту Кракова – за посиланням.

Нові маршрути Wizz Air з Вроцлава:

  • з 30 жовтня – Вроцлав-Валенсія. Час відльоту з Вроцлава о 6:30 . Приліт до Валенсії о 9:45. Інтервал рейсів – тричі на тиждень;
  • з 31 жовтня – Вроцлав-Малага. Час відльоту з Вроцлава о 6:10. Приліт до Малаги – о 10:00. Інтервал рейсів – тричі на тиждень.

До аеропорту Вроцлава з центру міста можна доїхати громадськими автобусами № 106, 129, 206. Детальна інструкція, як дістатися до аеропорту Вроцлава – за посиланням.

Нові маршрути Wizz Air з Катовіце:

  • з 29 жовтня – Катовіце-Копенгаген. Час відльоту з Катовіце о 6:00. Приліт до Копенгагена о 7:30. Інтервал рейсів – чотири рази на тиждень;
  • з 31 жовтня – Катовіце-Аліканте. Час відльоту з Катовіце о 6:35. Приліт до Алкіканте о 9:55. Інтервал рейсів – тричі на тиждень.

До аеропорту Катовіце з центру міста можна доїхати громадським автобусом лінії AP Детальна інструкція, як дістатися до аеропорту Катовіце – за посиланням

Нові маршрути Wizz Air з Гданська:

  • з 29 жовтня – Гданськ-Копенгаген. Час відльоту з Гданська об 11:00. Приліт до Копенгагена – о 12:10. Інтервал рейсів – п’ять разів на тиждень;
  • з 29 жовтня – Гданськ-Тенерифе. Час відльоту з Гданська о 13:05. Приліт до Тенерифе – о 18:05. Інтервал рейсів – двічі на тиждень;
  • з 30 жовтня – Гданськ-Аліканте. Час відльоту з Гданська о 17:25. Приліт до Аліканте – о 21:00. Інтервал рейсів – тричі на тиждень.

До аеропорту Гданська з центру міста можна доїхати громадськими автобусами № 110, 120, 122, 210. Детальна інструкція, як дістатися до аеропорту Гданська – за посиланням.

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися

Де шукати розклад та квитки на нові маршрути Wizz Air

Переглянути актуальний розклад та придбати квитки на всі рейси можна на офіційному сайті аеропортів та на офіційному сайті (має українську версію) чи в застосунку Wizz Аir (Android, iOS


Читайте також:

Поділитися новиною: