fbpx
КОШТ

Волонтерський табір з охорони природи в Естонії: як потрапити

Допомогти  у збереженні видів на межі зникнення і місць їхнього проживання, природних ландшафтів і природних асоціацій в Естонії можна за допомогою волонтерського табору від Естонського фонду природи (ELF).

Табір триватиме з 22 до 29 липня 2024 року у місті Тарту. 

Кінцевий термін подання заявки на участь не вказаний.

Метою поїздки є відновлення середовища існування амфібії, що знаходиться під загрозою зникнення і північного чубатого тритона. 

Учасники видалятимуть хмиз та рослинність у трьох різних локаціях, де проживають тварини. Робочий день триватиме 6 годин. Робоче спорядження надасть Естонський фонд природи.

Взяти участь можуть особи від 18 років. Серед інших вимог – володіння англійською (рівень не зазначено) та зацікавленість у тематиці проєкту.

Учасник табору повинен оплатити дорогу та внесок у спілку “Форум” у розмірі 175 євро. Проживання та харчування забезпечує сторона, що приймає.

Заповнити анкету для участі у волонтерському таборі в Естонії можна за посиланням. У ній необхідно вказати ім’я, дату народження, електронну адресу, національність, дату випуску паспорта, адресу проживання, номер телефону, рівень англійської та мотивацію участі.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: