fbpx
КОШТ

Післяплата (накладений платіж) за товар через Нову пошту: пояснення

Продавець може надіслати покупцеві товар з післяплатою (накладений платіж) через Нову пошту. Про нюанси отримання та відправлення такого платежу пояснюємо далі.

Післяплата або накладений платіж — спосіб грошових розрахунків за відправлення, коли вартість товару сплачується безпосередньо під час отримання його адресатом.

Відправник може забрати гроші за післяплату в будь-якому відділенні Нової пошти або на свою банківську картку. Отримати кошти можна як на звичайний, так і на ФОП-рахунок.

Як отримати посилку з післяплатою

Отримати гроші від поштового оператора можна готівкою або на картку. У разі готівкового розрахунку кошти надійдуть наступного дня після отримання покупцем товару, на карту — через 30 хвилин після оплати.

Готівковий переказ можна забрати в будь-якому відділенні Нової пошти. Однак для одержання великої суми необхідно попередньо замовити готівку у відділенні. Максимальна сума післяплати – 399999 грн 99 коп. Комісію 2% + 20 грн може сплатити відправник або отримувач. У відділенні готівку можна отримати лише за наявності документів для підтвердження особи.

Максимальна сума для отримання переказу на банківську картку становить 29999 грн. Протягом дня можна отримати до 50 переказів по одній картці. За місяць – 500 переказів на загальну суму не більше 249999 грн. Комісію 2% + 20 грн сплачує покупець-отримувач посилки.

У разі незарахування коштів на картку через помилку банку або пошти отримати гроші можна в будь-якому відділенні Нової пошти наступного дня. Користувача сповістять про це відповідним SMS-повідомленням.

Як відправити посилку з післяплатою

У разі відправлення у відділенні відправник має повідомити працівнику Нової пошти про післяплату та обрати бажаний спосіб отримання коштів.

Для додавання накладеного платежу під час самостійного створення накладної у застосунку Нової пошти необхідно обрати “Сейф-сервіс” та вказати суму за товар, яку має сплатити отримувач.

Як додати післяплату за відправлення Нової пошти
Як додати післяплату за відправлення Нової пошти

Якщо накладну створив продавець, то післяплату можна отримати тільки на картку.


Читайте також:

Поділитися новиною: