В Україні запрацював Google Wallet і він замінить Google Pay

В Україні користувачам застосунку Google Pay почали приходити оновлення, після чого цей застосунок перетворюється на Google Wallet (Google Гаманець). У Гаманці можна буде зберігати платіжні картки, квитки на проїзд та події, посадкові талони та картки лояльності.

Зберегти одночасно і старий застосунок і новий застосунок не можна. Втім, новий Google Wallet, фактично, дублює дизайн Google Pay і одночасно має  покращені налаштування конфіденційності чи можливості замість банківських карто додати інші документи.

Оновлення застосунку вже почалося користувачам з України і пройде для всіх протягом кількох днів. Новий застосунок повторно налаштовувати для безготівкової оплати не потрібно. Зауважимо, після оновлення старий віджет Google Pay зникає з екрану і з’являється новий логотип  Google Wallet на останньому екрані телефону.

Google Wallet дозволяє окрім додавання банківських карток для подальшої безконтактної оплати телефоном, також зберігати в гаманці дисконтні картки, квитки на транспорт, сертифікати вакцинації, тощо.

Як додати картку в гаманець Google

Для додавання картки потрібно на головному екрані застосунку обрати “Додати в гаманець” і далі обрати потрібний тип  – банківську картку, квиток, картку постійного покупця, тощо. При додаванні банківської картки застосунок запропонує її сфотографувати для розпізнання номеру, або ж ввести номер вручну, аби далі авторизувати власника картки за номером телефону. Для картки постійного покупця потрібно буде відсканувати штрих-код.

Зауважимо, що додати квиток на транспорт поки безпосередньо з застосунку не можна – він підтримує пошук лише американських транспортних компаній. Втім, незабаром українські компанії і Укрзалізниця в тому числі мають інтегрувати функцію “Додати квиток в Google гаманець” при купівлі квитка.


Читайте також:

Google Pay зміниться на Google Wallet: в чому різниця