Комірки швикдої видачі посилок “Укрпошти” запрацювали в Одесі, Вінниці, Хмельницькому та Миколаєві. Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський.
Йдеться про спеціальні комірки всередині відділень. Після доставлення посилки до конкретного відділення її передають у вільну комірку відповідного розміру в межах відділення.
Після цього клієнт отримуватиме SMS із кодом доступу, за допомогою якого зможе самостійно відкрити комірку та забрати посилку. При цьому звертатися до працівника відділення не потрібно.
На відміну від класичних поштоматів, нові комірки працюють у межах самих відділень і доступні лише в їхні робочі години. Вони працюють як для особистих і комерційних внутрішніх відправлень, так і для замовлень з міжнародних маркетплейсів.
Також система вже працює в Києві та області, Дніпрі, Запоріжжі та Кропивницькому. Також цього тижня планується запуск у Львові та Івано-Франківську.
Загалом на першому етапі планується встановити 600 комірок швидкої видачі (наразі встановлено 277). Загалом же “Укрпошта” має близько 4273 стаціонарних відділень.
Читайте також