fbpx
КОШТ

“Той же реєстр, той же результат” – керівник ІТ Міноборони пояснив роботу Резерв+

Здивуванню величезним чергам під ТЦК і ЦНАПах з метою оновлення даних здивувався керівник управління інформаційних технологій Міністерства оборони Олег Берестовий.

“Ще трохи і 3 млн військовозобовʼязаних успішно сформували е-ВОД з QR і виконали норму закону завдяки Резерв+. Будь ласка, не стійте в чергах, в цьому немає жодного сенсу, ні юридичного, ні практичного, ні безпекового…” – конкретизує він.

Берестовий дивується, навіщо ночувати в машині під ТЦК, якщо все можна зробити онлайн і принагідно пояснив суть роботи Резерв+:

  1. Електронний військово обліковий документ з QR-ом з Резерв+, з ЦНАП і з ТЦК має однакову юридичну силу
  2. Оператор в ЦНАП робить руками те ж саме, що і кожен може зробити самостійно через смартфон, просто через інший інтерфейс
  3. Метод оновлення даних через ЦНАП, як і через Резерв+, робила одна команда управління ІТ Міноборони. “Той же реєстр, той же бекенд, той же результат, тільки не треба спати в машині, щоб зайняти чергу. Не кажу вже про ТЦК” – прокоментував Берестовий.
  4. Після 16 липня в Резерв + не зʼявляться повістки. Після 16 липня не зміниться процес мобілізації, і тим паче він не залежатиме від способу оновлення даних
  5. Якщо не встигнути оновити дані, поліція може виписати штраф, або доставити до ТЦК. Аби цього не сталось, потрібно оновити дані і носити завжди військово облікові документи з собою: електронний в Резерв+, роздрукований pdf з Резерв+ чи ЦНАП, або паперовий
  6. Оновлення даних не впливає на статус особи в реєстрі Оберіг, як військовозобовʼязаного. Якщо після оновлення даних відображається, що людина в розшуку, значить цей статус був і раніше, а завдяки Резерв+ можна про це дізнатися
  7. “А ще… Ніхто за вами не слідкує через Резерв+, ми не відстежуємо геолокацію”.

За словами Берестового, на початку роботи Резерв+ прибрали всі розшуки, аби не лякати громадян і кожен мав можливість проявити відповідальність перед державою. Якщо ж при оновленні даних відображається “У розшуку”, то значить людина не стоїть на обліку і треба уточнювати дані.

На останок Олег Берестовий підсумував, що 16 липня настане (кінцевий термін оновлення даних) і застосунок продовжить жити, для якого задумано функціоналу на рік вперед.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: