fbpx
КОШТ

Резерв+. Що значать статуси при оновленні даних

Оновити дані військовозобов’язані можуть в офіційному застосунку “Резерв+” від Міноборони (Android | iOS). Це рівнозначний метод на рівні з оновленням даних безпосередньо в ТЦК чи ЦНАПах.

Після оновлення даних у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру “Оберіг” щодо себе.

Фактично, це той самий кабінет призовника чи електронний кабінет військовозобов’язаного, про який досить часто згадували останні місяці.

Статуси в Резерв+

  • На обліку — все добре і військовозобов’язаний стоїть на обліку і ТЦК не потребує додаткової інформації
  • Уточнюється — військовозобов’язаний не на обліку в ТЦК. За наявності приписного чи військового квитка це помилка безпосередньо ТЦК. За відсутності та подальше не уточнення даних безпосередньо в ТЦК — буде накладений штраф за порушення правил мобілізації. Під час оновлення даних в ТЦК одразу штраф не накладуть і жодних санкцій не буде.
  • У розшуку — військовозобов’язаного затримають і доставлять в ТЦК при першій же перевірці інформації поліцією чи військовослужбовцями ТЦК
  • Знято з обліку — військовозобов’язаний, які перебувають на спеціальному обліку (поліція, ДСНС тощо)
  • Виключено з обліку — чинні військові та непридатні

У разі броні чи відстрочки військовозобов’язаний матиме статус “на обліку” та відповідну позначку.

Зазначимо, що дані в “Резерв+” відображаються з електронного реєстру військовозобов’язаних “Оберіг”. Дані в нього вносились службовцями ТЦК вручну з паперових карточок. Відтак, нині може траплятися низка невідповідностей реальних даних з інформацією в “Резерв+”. Оновлення даних має виправити цю проблему.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: