fbpx
КОШТ

Стипендія для магістратури УКУ: як отримати 75% знижку на навчання

Майбутні магістранти можуть податися на стипендіальний конкурс “Разом сильніші” для навчання на магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями в Українському католицькому університеті.

Дедлайн конкурсу – 20 травня 2024 року.

Стипендії покриватимуть 75% від вартості програми.

Переможці мають демонструвати високу успішність під час навчання в УКУ (мати середній семестровий бал не нижче 85). У разі невиконання умов щодо академічної успішності, магістранти можуть втратити стипендіальне фінансування.

Під час відбору перевага надаватиметься кандидатам/-кам, які відповідають таким вимогам:

  • Реалізовували проєкти, спрямовані на допомогу цивільному населенню у невеликих громадах;
  • Мають конкретні цілі, спрямовані на розвиток потенціалу України та розуміння того, як навчання в УКУ допоможе досягти цих цілей.

Для участі в конкурсі необхідно:

  1. Заповнити аплікаційну онлайн-форму.
  2. Написати мотиваційного листа.
  3. Подати резюме.

У мотиваційному листі потрібно описати персональну історію; чому абітурієнт/-ка обрав/-ла для себе роботу у громадському секторі та яким чином навчання в УКУ допоможе надалі реалізовувати проєкти, спрямовані на розвиток потенціалу України. Максимальний розмір мотиваційного листа 2 сторінки.

У резюме потрібно описати професійний та волонтерський досвід, зокрема, вказати, які проєкти абітурієнт/-ка вже реалізували та який вплив вони мали на життя людей в Україні.

Неурядова організація Razom for Ukraine може проводити співбесіди з кандидатами/-ками для того, щоб краще зрозуміти їхню мотивацію та досвід.

Результати будуть оголошені 10 червня 2024 року у прямому ефірі на офіційній сторінці Інституту лідерства та управління у Facebook.

Ознайомитися з усіма деталями стипендіальної програми можна за цим лінком

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected] або зателефонувавши за номером 093 206 0310.

Організатори: Інститут лідерства та управління УКУ спільно з неурядовою організацією Razom for Ukraine.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: