Від автоматичного створення презентацій до миттєвого перекладу текстів – штучний інтелект може стати незамінним інструментом в освітньому процесі.
У цій статті розглянемо 5 найкращих ШІ, які стануть у пригоді школярам та студентам.
Eightify
Розширення для ChatGPT, яке робить конспект із відео на YouTube, статей, курсів, навчальних матеріалів, наукових досліджень. Штучний інтелект може тезово надати всю зазначену в ролику інформацію або зробити загальний висновок про зміст.
Розширення намагається максимально зберігати ключові слова тексту та стиль мовлення, не замінюючи фрази та словосполучення. Працює українською мовою.
Лишити посилання на чатботи не можна. Тому необхідно ввести назву – Eightify – у пошуку в магазині GPT та натиснути “Почати чат”. Після цього відкриється нове меню для роботи.
ZipZap
Розширення із ШІ для браузерів Chrome та Edge, яке робить якісний переклад. Працює з усіма вебсайтами та соцмережами. Інструмент корисний для читання новин, статей, наукових робіт та пошуку інформації на іноземних сайтах.
Під час перегляду сторінки достатньо навести курсор миші на текст і він буде перекладений. Також можна написати у соцмережах повідомлення чи коментар і ZipZap його перекладе на необхідну мову. Доступна українська, англійська, французька, німецька та інші мови.
Для безоплатного перекладу доступно близько 15 тисяч символів загалом. Платний тариф за $5,99 (246 грн) на місяць дає можливість перекладати до 750 тисяч слів на місяць.
Спробувати ZipZap можна за посиланням. Для початку роботи необхідно зареєструватися за допомогою електронної адреси, Google або Х.
Decktopus
Штучний інтелект для створення презентацій за текстовим запитом. Достатньо вказати будь-якою мовою тему роботи й ШІ згенерує результат. Після цього можна редагувати презентацію: міняти колір, додавати або прибирати текст, елементи тощо.
Безоплатна версія дає змогу створити до 20 презентацій на місяць. Платний тариф за $24,99 (1033 грн) на місяць дає можливість створити до 750 презентацій на місяць.
Спробувати Decktopus можна за посиланням. Для початку роботи необхідно зареєструватися за допомогою електронної адреси або Google.
Rize
Цей ШІ є тренером із продуктивності, який аналізує активність користувача. Він у режимі реального часу радить, коли краще зосередитися для виконання завдань, коли робити перерви та сповіщає про відволікання від роботи.
Rize блокує сторонні застосунки та вебсайти на час роботи, має таймер, звіт про продуктивність та можливість зосереджуватися на навчанні з музикою.
Безоплатна версія має лише таймер роботи. Доступ до усіх функцій надає платний тариф за $16,99 (702 грн) на місяць.
Спробувати Rize можна за посиланням. Він працює лише для Windows та macOS, для смартфонів недоступний. Для початку роботи необхідно вказати електронну адресу.
Rows
Штучний інтелект для роботи з електронними таблицями у форматі Excele (також можна інтегрувати таблиці з Excele). З його допомогою можна імпортувати дані, використовувати ШІ для їхнього аналізу, створювати звіти та графіки. Також можна редагувати таблицю в режимі реального часу з іншими користувачами.
Безоплатна версія дає змогу створювати необмежену кількість таблиць, робити 1 тисячу запитів штучному інтелекту та додавати до роботи максимум 10 учасників.
Платний тариф за $59 (2441 грн) дає змогу створювати необмежену кількість таблиць, робити 10 тисяч запитів штучному інтелекту та додавати до роботи необмежену кількість учасників.
Спробувати Rows можна за посиланням. Для початку роботи необхідно зареєструватись за допомогою електронної адреси або Google.
Нагадаємо, крім генерування зображень та текстів, штучний інтелект вміє створювати музику за текстовим запитом. Тому пропонуємо огляд 5 найкращих сервісів для створення пісень.
Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино
Читайте також: