fbpx
КОШТ

Що пропонує market by mono – перший огляд магазину від Монобанку

Відсьогодні в застосунку Монобанк можна придбати класичні товари від магазинів-партнерів – запущено market by mono, який поступово з’явиться в усіх користувачів протягом найближчих днів. Що пропонує магазин Монобанку для користувача і яка його зручність – далі у швидкому огляді.

Поки-що представлені три категорії – гаджети, смарт-електроніка та комп’ютерна техніка від перевірених магазинів-партнерів електроніки: Moyo, КТС, Click. Офіційно заявлено, що нині можна придбати 20 тисяч найменувань товарів. Надалі ж доступні категорії, кількість продавців і найменування будуть збільшуватися.

Магазин доступний лише у новому дизайні і буде поступово зʼявляється в користувачів протягом найближчих кількох днів. Для переходу на новий дизайн потрібно в нижньому меню обрати розділ “Ще” і увімкнути новий дизайн.


Все частіше лише Mono, бо це вже не банк. Які сервіси має Mono і куди рухається


Інтеграція в застосунок

market by mono – повноцінна інтеграція в застосунок – тобто не відображення товарів через браузер у застосунку. Відтак, магазин працює незвично швидко і навіть швидше від роботи звичайних сайтів, де потрібно очікувати підвантаження кожної сторінки.

Весь процес обрання і купівлі проходить в застосунку. В ньому ж відображаються фото і повні характеристики для електроніки. Втім, недоступні відгуки.

відображення товарів в магазині монобанку - market by mono

До слова, в магазині прив’язка до конкретного товару, а не продавця. Відтак на сторінці товару можна одразу побачити ціну кожного продавця і обрати кращого. В прикладі вище, КТС пропонує смартфон за 47119 тис. грн, але нижче відображається пропозиція від Click з ціною вже 49599 грн.

Пошук і вибір товару

Фактично, магазин собою представляє головну сторінку з товарами в найпопулярніших категоріях і вікно пошуку. Товари на головній сторінці є просто підбірками і переглянути всі доступні товари в категорії неможливо. Ключовий момент, що нині недоступний взагалі пошук за категоріями. Знайти бажаний товар можна або на головній сторінці в підбірці простим переглядом, або ж за пошуком потрібної категорії (ноутбук), конкретного товару (Apple iPhone 15) чи навіть чіткої характеристики (256gb). Але уточнити цей пошук вже не вдасться і для запиту “256gb” відобразяться і модулі оперативної пам’яті і смартфони.

Так само недоступні фільтри для пошуку товару – навіть за ціною не можна сортувати.

пошук товарів в магазині монобанку - як працює market by mono

Замовлення товару

Доставка товару безкоштовна і при першому замовленні підтягується остання адреса відділення чи поштомату з “Нової пошти”. В застосунку можна ж легко змінити з пошуком за адресою.

Всі замовлення і деталі за ними відображаються в окремому меню, доступ до якого через іконку в правому верхньому куті. Окрім загальної інформації доступний статус товару (готується до відправлення), номер ТТН і адреса доставки.

При цьому, купити кілька товарів в одному замовленні не можна – лише окрема оплата і доставка. Так само не можна скасувати купівлю – потенційно, це можна зробити через підтримку і лінк на неї одразу в деталях замовлення.

Загальні враження

Практичної користі і переваги market by mono поки що не має. Ключове, що замалий вибір товару і недоступні фільтри пошуку. Відтак, покупець однозначно буде шукати товар безпосередньо на сайті тих же таки Moyo, КТС, Click чи на сайтах агрегаторах накшталт Hotline. Відтак, поки є сенс купівлі вже при конкретному запиті, аби швидко і зручно купити товар у розстрочку, яка нативно інтегрована в меню купівлі.

Ціна також для більшості товарів однакова. Втім, подекуди ціни відрізняються в кращу сторону. вищезгаданий Samsung Galaxy S24 Ultra в market by mono коштує 47119 грн, а безпосередньо на сайті КТС має ціну 49599, але на Click ціна і в mono і на сайті магазину ідентична 49599 грн.

До всього, при дрібних замовленнях безкоштовна доставка має значення. Однак для дорогих товарів доставка безкоштовна в більшості магазинів.

Втім, це лише початок і надалі доступні категорії, кількість продавців і найменування будуть збільшуватися, як і зручність сервісу. Що це перший крок і не варто суворо оцінювати писав співзасновник Monobank Олег Гороховський і натякав на подальший розвиток “… попереду довгий і складний шлях”.

Вищевказані практичні недоліки – не сувора оцінка, а констатація факту для користувача. Втім, по суті Mono дає старт реальному SuperApp, про який здавна говорив фінансовий ринок. Тож не перемикаймося!

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною:

Коментарі (2)

  • Недоліків поки що більше, ніж переваг. Користуватись дуже не зручно.
    З перерахованих недоліків додам відсутність Веб-версії, щоб можна було купувати з ПК. Не знаю, для чого було запускати такий незручний і недороблений продукт.

  • Ще додам спостереження. Є розділ з гучною назвою “збери свій ПК”. В якому представлені аж дві материнські плати, два процесори і два блоки живлення. Знайти щось за характеристиками – нереально. Шукаєш систему охолодження для процесора за назвою. В мономаркет нічого нема. Хоча цей товар в Telemart прекрасно можна купити в тому числі і в росрочку від Monobank.

Коментарі закриті