fbpx
КОШТ

Рекрутинговий центр батальйону “Вовки Да Вінчі”: як записатись

Рекрутинговий центр батальйону “Вовки Да Вінчі” розташований у Києві та Львові. Громадяни можуть прийти особисто поспілкуватися з бійцями підрозділу та дізнатися про можливості приєднання до них.

“Вовки Да Вінчі” — батальйон Збройних сил України, який входить до складу 59-ї окремої мотопіхотної бригади. Названий на честь засновника підрозділу Дмитра Коцюбайла за позивним “Да Вінчі”.

Батальйон шукає добровольців та пропонує штатні й бойові вакансії: діловоди, бухгалтери, юристи, водії, піхота, артилеристи, лікарі тощо. Зауважте, що жінок на бойові посади наразі не беруть.

Для бойових медиків, які евакуюватимуть поранених, медична освіта не обов’язкова. Вони пройдуть вишкіл із надання першої медичної допомоги.

Охочі потрапити до “Вовків” мають спершу заповнити онлайн-форму на сайті батальйоні. Анкету розглянуть, а кандидата запросять на співбесіду. Якщо умови влаштують обидві сторони, людину відправлять в один із ТЦК, з яким є домовленість про мобілізацію саме до “Вовків Да Вінчі”.

Для запису до підрозділу додатково можна звернутися на гарячу лінію 0 800 400 403. Відвідати рекрутинговий центр батальйону можливо за такими адресами:

  • у Львові – на площі Ангелів, 2
  • у Києві — за адресою вулиця Олеся Гончара, 35.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: