fbpx
КОШТ

Радабанк дає 50% знижки на індивідуальні сейфи: умови

Нові клієнти Радабанку можуть отримати знижку у розмірі 50% на використання індивідуальних сейфів. Знижку також отримають діючі клієнти, які не користувались послугою останні 90 днів. Пропозиція діє до 3 квітня 2024 року.

Індивідуальні сейфи – це скриньки різних розмірів в броньованій шафі. Шафи розміщуються у спеціальному захищеному приміщенні банку – депозитарії. Депозитарій обладнаний системами захисту та перебуває під цілодобовою охороною.

У скриньках можна зберігати готівку, цінні папери та документи, ювелірні вироби, витвори мистецтва, запасні ключі тощо. Розмір найменшої скриньки складає 55*340*400 мм, найбільшої – 500*335*430 мм

Сейфи Радабанку є у таких містах: Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків, Кривий Ріг, Запоріжжя, Тернопіль, Черкаси, Хмельницький, Вінниця.

Вартість скриньок залежить від розміру та міста. Наприклад, вартість 1 дня скриньки розміром 250*260*430 мм у м.Київ становитиме 42 грн, у м.Львів – 44,40 грн, у м.Дніпро – 60 грн.

Термін оренди можна продовжувати у застосунку банку RB24 (Android | iOS). Також клієнтам не потрібно вносити заставну суму за ключ.

Як отримати знижку 50%

Для отримання знижки необхідно залишити заявку за посиланням. У заяві необхідно вказати бажане місто, ім’я та прізвище, номер телефону та зазначити “Індивідуальні сейфи” у полі “Що цікавить”.

Після телефонного узгодження з менеджером необхідно вже підписати угоду у відділенні банку. Окрім речей для індивідуального сейфа варто взяти із собою паспорт та ідентифікаційний код.

У відділенні банку необхідно укласти відповідний договір. Також можна оформити довіреність на право використання індивідуального сейфа для сім’ї, друзів, партнерів. Вартість однієї довіреності становить 252 грн.

Один ключ від скриньки перебуватиме у клієнта, інший – у банку.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: