fbpx
КОШТ

Як оплатити комунальні послуги з нульовою комісією – огляд банків

Нині існує багато варіантів без комісії оплачувати комунальні послуги не виходячи з дому. Оплатити комунальні послуги без комісії можна у 8 банках, а саме у їх мобільних додатках чи через веб-версію. Якщо сплата комуналки буде через касу банку, то доведеться заплатити комісію.

Monobank пропонує своїм клієнтам сплачувати комуналку через застосунок без комісії. Таку операцію можна робити за кількома адресами. Оплачувати можна як кредитними, так і власними коштами. Реквізити достатньо вибрати з переліку або ввести вручну один раз, після чого вони автоматично збережуться.

Клієнти Spotrbank також мають можливість сплачувати комунальні послуги без комісії у застосунку банку. Після першого введення реквізитів вони автоматично зберігаються та створюється підписка на отримання нових рахунків. Далі щомісяця буде приходити push-повідомлення з оновленими рахунками.

У додатку Приватбанку для користувачів кредитної картки “Універсальна” є можливість одержувачам пенсійних виплат сплачувати комунальні послуги без комісії. Проте, комісія може відрізнятися від стандартної та залежить від умов договору з одержувачем. Оплачувати можна як кредитними, так і власними коштами.

У застосунку Сенс Банку можна оплачувати комунальні послуги без комісії з картки або гривневого рахунку. Сплачувати можна окремо за кожен вид комунальних послуг або разом за всі послуги. Після оплати можна створити шаблон, де збережуться всі реквізити.

Власникам кредитної картки “Very Card” Таскомбанку також пропонується без комісії оплачувати комунальні послуги у додатку кредитними та власними коштами. Відкриття картки безкоштовне.

У застосунку ПУМБ Online без комісії можна сплатити комунальні послуги. Після оплати є можливість створити шаблон, що пришвидшіть оплату послуг наступного разу.

Для користувачів мобільного застосунку або веб-версії Ощад 24/7 є можливість сплатити комунальні послуги без комісії, проте є виключення. Деякі компанії беруть комісію за оплату комунальних послуг. Які саме компанії та у якому розмірі можна дізнатися лише у процесі оплати.

У додатку Юнекс банк є можливість сплачувати комунальні послуги без комісії. Достатньо через пошук знайти потрібну компанію та ввести номер особового рахунку, після чого рахунок за послуги підтягнеться автоматично.


Читайте також:

Поділитися новиною: