“Нова пошта” планує до кінця року повністю закрити старий мобільний застосунок, яким досі регулярно користуються близько 6 млн людей. Про це повідомляє Forbes.

Нову версію застосунку – Nova Post (Android | iOS) – “Нова пошта” запустила у 2022 році насамперед для роботи з міжнародними доставками та європейським ринком. У Європі компанія використовує інші бекенд-системи, тому інтегрувати туди старий український застосунок було складніше, ніж створити окремий новий сервіс.

Згодом, у вересні 2024 року, новий застосунок перетворився на повноцінну основну платформу і для українських користувачів. Таким чином “Нова пошта” об’єднала можливості доставки посилок по Україні і Європі в єдиному застосунку.

Окрім оновленого дизайну та синхронізації з міжнародними посилками, у новому застосунку зʼявились інші фішки: улюблене відділення та поштомат, спілкування з кур’єром в чаті безпосередньо в застосунку, швидкий виклик курʼєра та спрощене оформлення повернення.

Також частина нових функцій – наприклад мультиномер – доступна лише у новій версії. Попри популярність, старий застосунок фактично не оновлювався останні два роки. 

Відтак до кінця року компанія планує завершити синхронізацію сервісів між двома застосунками та остаточно відмовитися від старого.

Читайте також