fbpx
КОШТ

Альтернатива Booking: кращі сервіси для оренди житла в Туреччині

У Туреччині заблокований найпопулярніший сервіс для оренди житла – Booking.com. Однак, замовлення житла з закордону на території Туреччини доступне без обмежень. Так само у вільному доступі працюють й інші популярні сервіси. Детальніше про найкращі міжнародні та внутрішні сервіси з оренди житла у Туреччині  – далі у тексті.

Booking.com: міжнародний сервіс Booking.com заблокований у Туреччині з 2017 року. Асоціація туристичних агенцій Туреччини звинуватила сервіс в порушенні закону про конкуренцію.

Обмеження роботи сервісу діє тільки на території Туреччини. Тобто, заборона розповсюджується лише на можливість забронювати житло з території Туреччини. Забронювати житло у Туреччині з закордону можна без жодних обмежень. Точно так само можна забронювати й закордонний готель з території Туреччини.

Заборона стосується лише бронювання житла у Туреччині з території Туреччини. У такому випадку, для обходу блокування можна скористатися сервісом VPN. Наприклад, для українців доступний безплатний преміумдоступ до застосунку ClearVPN

Airbnb: цей популярний сервіс з короткострокової оренди житла працює у Туреччині без жодних обмежень. Пошук можна налаштувати відповідно до потреб: мінімальна та максимальна ціна, кількість кімнат та тип помешкання, додаткові зручності. 

Також додатково можна обрати мову господаря житла та розташування оселі: поруч з парком чи озером тощо.

Hurriyetemlak: турецький сервіс, що має англійську версію сайту. Пропонує великий вибір квартир, будинків, кімнат, будиночків. Доступна як короткострокова, так і довгострокова оренда. Під час пошуку можна обрати потрібне місто, тип житла, ціну, площу, кількість кімнат, вік будівлі. 

Додатково доступні фільтри з вибором зручностей (наявність ліфта, паркування, балкону). Також можна переглянути інтерактивну карту з середніми цінами у тій чи іншій місцевості.

Hotels.com: на сайті можна забронювати проживання у мережевих готелях. Пошук можна налаштувати згідно з рейтингом готелю або ціни. Акційні пропозиції підсвічені червоним кольором. 

Серед фільтрів можна обрати мінімальну та максимальну ціну, клас готелю, оцінку відвідувачів, розташування. У Стамбулі, наприклад, можна налаштувати пошук готелів поблизу Султанахмета чи площі Таксім.

Agoda.com: На сайті доступна оренда житла та пошук готелів. Сервіс має схожі фільтри з попередніми: можна налаштувати ціну, тип житла, розташування, оцінку гостей. Окремо доступний фільтр з пропозиціями 50% знижки. Під час першого бронювання доступний купон на додаткову знижку 5%.

Квитки, знижки та поради. Telegram-канал про подорожі
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: