fbpx
Multi Invest презентував тестову версію застосунку для інвестицій

Ще один гравець на ринку інвестицій презентував свій застосунок – Multi Invest. Втім, поки жодних операцій з акціями, ETF і тому подібне. Лише криптовалюта. Повноцінний же запуск відбудеться в березні.

Встановити застосунок з Google play чи AppStore не вийде. Для її встановлення потрібно завантажити файл і встановлювати. Встановлення застосунків з інших джерел має бути дозволено в налаштуваннях вашого смартфону (Android | iOS).

Під час анонсування застосунку обіцяли, що готують до запуску у першому кварталі 2022 року. З його допомогою українці зможуть інвестувати в акції міжнародних компаній, фонди, криптовалюту та українські держоблігації. Проєкт належить засновникам сайту minfin.com.ua — компанії Treeum, мажоритарним акціонером якої є інвестиційна компанія Dragon Capital.

Які умови операцій з криптовалютою

Інвестиції у криптовалюту реалізовані спільно з українською біржею Kuna. Нині доступні 12 основних криптовалют. Криптовалюта зберігається на біржі Kuna. Придбані монети можна вивести на свій гаманець у будь-якому іншому сервісі.

Комісія за купівлю чи продаж криптовалюти фіксована — 0,25%. Поповнити свій рахунок можна з карти Visa або Mastercard з комісією 1,5%+5 грн. Комісія за вивід коштів на карту — 1,5%. Наприклад, при поповненні рахунку на 1000 грн, з карти буде списано 1020 грн.