fbpx
КОШТ

Мікробізнесу пропонують гранти до 70 тисяч на старт чи розвиток

Безробітні та підприємці-початківці можуть отримати до 70000 грн  для закупівлі нового обладнання. Конкурс розрахований для Полтавської, Вінницької, Житомирської, Харківської, Тернопільської, Чернігівської та Хмельницької областей.

Конкурс відбувається у двох категорія: “самозайнятість” та “мікропідприємництво”.

Категорія “Самозайнятість” розрахована на безробітних жінок і чоловіків віком від 20 до 55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації. Перевага надається учасникам, які належать до категорій: учасники/ці бойових дій, ветерани війни, члени їхніх сімей (дружина/чоловік, діти, батьки), члени сімей загиблих учасників бойових дій.

Категорія “Мікропідприємництво” розрахована на жінок і чоловіків віком від 20 до 55 років, які мають досвід підприємницької діяльності: щонайменше 3 місяці до оголошення конкурсу зареєстровані як ФОП чи юридичною особою. Перевага надаватиметься мікропідприємствам, що планують в рамках конкурсу створити додаткове робоче місце для вразливих категорій населення.

На учасників очікує навчання та підготовка бізнес-планів для покращення та розвитку власного  бізнесу. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори  кращих ідей отримають міні-гранти у вигляді обладнання, яке було зазначено у бізнес-плані і необхідне для безпосередньої реалізації цих бізнес-проєктів.

Гранти отримають 45 учасників. Для реєстрації потрібно заповнити анкету за посиланням до 29 лютого, 18:00. Відстежуйте деталі конкурсу на сторінці проєкту у Facebook.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: