fbpx
КОШТ

Для жінок-підприємниць оголосили конкурс на 150 тис. грн

Для жінок, які займаються підприємницькою діяльністю, оголошено конкурс з головним призом 150 тис. грн на розвиток бізнесу та поїздкою в Париж. Інших фіналісток очікують грошові призи 25-100 тис. грн та консультаційна підтримка від компаній-партнерів.

Серед всіх заявок професійне журі відбере 10 фіналісток. Надалі їх очікує співбесіда, за результатом якої визначать переможниць.

Журі розглядатиме заявку за такими критеріями: оригінальність та обґрунтування проєкту, стратегічне мислення та якість бізнес-плану, а також якість презентації.

Заявки на премію приймаються до 24 березня 2024 року. Учасниці повинні мати працюючий бізнес, не новостворений.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету за посиланням. Також потрібно подати офіційний реєстраційний документ,  відео на 2-3 хвилини про свою компанію та проєкт, презентацію про себе максимум 12 сторінок у форматі ppt (досвід роботи, основні досягнення, проєкт розвитку і бізнес-план на 3 роки).

Конкурс організовується франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIFU) та відбувається вже 6-й рік поспіль. Премія має на меті підтримку та розвиток жіночого підприємництва в Україні, просування ґендерної рівності та сприяння сталому економічному зростанню.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: