fbpx
КОШТ

Бізнесу пропонують гранти до 2500 євро для міжнародної інтеграції

Малий та середній бізнес може отримати до 2500 євро для розвитку бізнесу. Гроші можна витратити участь у торговельних місіях, брокерські заходи, організацію стендів на міжнародних виставках та інших міжнародних заходах.

До прийнятних видів діяльності належать поїздки та активна участь у міжнародних ярмарках, інших заходах або зустрічах в ЄС (особливо у заходах, організованих членами Кластерного Альянсу, Європейської платформи кластерного співробітництва або Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network)).

«Активна участь» означає, що українське МСП активно презентує свою компанію, його продукти та/або послуги для аудиторії або проводить зустрічі з потенційним бізнес-партнерами з країни-члена ЄС (мінімум один). Допустима лише та активна участь, яка може бути задокументована і доведена незалежно, наприклад, офіційними документами від організатора заходу.

Гроші можна використати на транспортні витрати, проживання і добові, оплату організаційних зборів виставок, підготовку матеріалів, оренду виставкових площ, тощо.

Подати заявку можна за посиланням. Дедлайн – 30 червня 2025 року.

Грант надається в рамках проєкту UkraineReady4EU та реалізується за сприяння міжнародних програм розвитку бізнесу та інтернаціоналізації – Європейська мережа підприємств (EEN), “Еразмус для молодих підприємців”, European Cluster Collaboration Platform (ECCP).

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: