fbpx
КОШТ

Коли переходити на літній час у 2024 році

У 2024 році Україна переходить на літній час у ніч із 30 на 31 березня. О 3:00 ранку годинник переведуть на 1 годину вперед.

Годинники переводять із двох причин: через традицію відповідності біологічному календарному часу та для заощадження електроенергії.

Сучасна техніка (комп’ютери та смартфони) автоматично переходять на новий час. Кнопкові телефони, механічні годинники, будильники потребують ручного переведення.

Потяги зупинятимуться на найближчій станції на годину, щоб доїхати до місця призначення згідно з розкладом за новим часом. Час відправлення та прибуття поїздів у квитках вказується вже з урахуванням переведення стрілок годинника.

Також разом з Україною на літній час перейдуть деякі країни Європейського Союзу. 31 березня, коли в Україні буде 8 година ранку, країни матимуть наступний час:

  • Польща – 7:00;
  • Німеччина – 7:00;
  • Словаччина – 7:00;
  • Румунія – 8:00;
  • Естонія – 8:00.

Для зменшення негативного впливу від зміни годин варто кілька днів до 31 березня лягати спати та вставати трохи раніше, ніж зазвичай. Спочатку слід робити це на 15 хвилин раніше, потім на 30 та 35 хв.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: