fbpx
КОШТ

Картка АТБ від Monobank: огляд та інструкція оформлення

Раніше анонсовану спеціальну картку Монобанку у співпраці з мережею супермаркетів АТБ вже можна оформити онлайн та придбати фізичну. Далі детальний огляд та процес.

Картки Mono-АТБ можна придбати фізичну в магазинах АТБ чи оформити віртуальну в застосунку Monobank як для чинних, так і нових клієнтів банку. Картка Mono-АТБ працюватиме паралельно зі звичайною чорною карткою й обидві картки матимуть один рахунок. Також тарифи ідентичні – оформлення та обслуговування безплатно, безплатні перекази з картки на картку, поповнення без комісії, знаття готівки з комісією 0,9% в будь-яких банкоматах.

Mono-АТБ є повноцінною банківською карткою, тож в застосунку можна обирати картку для розрахунків чи користуватися обома картками паралельно. Mono-АТБ можна під’єднати до оплати через Google Pay та Apple Pay, вказати її для отримання пенсії та інших соціальних виплат, розраховуватися в іноземних інтернет-магазинах тощо.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися

У застосунку Monobank чорна картка та Mono-АТБ відображаються в одному меню і для вибору кожної потрібно свайпом змістити картку вниз, таким чином обмінявши їх. Положення картки в застосунку Monobank не впливає на розрахунку через інтернет чи телефоном — для тих розрахунків вказується номер картки і оплата функціонує незалежно від положення в застосунку. Картка доступна від 14 років.

Якщо ви не є клієнтом Monobank, можете зареєструватися і відкриту чорну картку за посиланням та отримати 50 гривень кешбеку на свій рахунок відразу.

Картка АТБ від Монобанк: обрати картку в застосунку

Оформлення віртуальної картки АТБ

Віртуальну картку АТБ можна поки оформити лише за повідомленням у застосунку. За такої можливості надійде сповіщення, яке пізніше можна знайти в меню повідомлень банку.

Далі натиснути “Відкрити картку”, прочитати умови та натиснути “Продовжити”. Весь процес займає буквально 10 секунд. Опісля з меню налаштувань картки її одразу можна додати для розрахунку до Google Pay та Apple Pay.

Картка АТБ від Монобанк: відкриття віртуальної картки

Оформлення фізичної картки АТБ

Формально фізична картка коштує 50 грн. Однак вони одразу повернуться на рахунок після активації. Придбати її можна лише в мережі АТБ (на прикасовій зоні).

Фізичну картку можна придбати й прив’язати до рахунку навіть після попереднього оформлення віртуальної картки Mono-АТБ. Однак в цьому випадку номер картки буде змінено на номер фізичної та віртуальна зупинить дію.

Після купівлі фізичної картки потрібно засканувати QR-код на пакуванні. Якщо ви вже є клієнтом Monobank, то відразу відкриється застосунок банку з пропозицією активації фізичної картки. Якщо сканує не клієнт банку — то перенаправлень в магазин застосунків для завантаження.

Далі потрібно просканувати вже через застосунок саму картку — її номер зчитається автоматично. Після введення CVV-коду і придуманого пароля картка буде активована. Відразу з меню буде запропоновано додати її для оплати Google Pay та Apple Pay.

Фізична картка Mono-АТБ від Monobank та АТБ

Як діють знижки АТБ

Формально це акція “Міцні знижки в АТБ”, які розповсюджуються лише розрахунки банківською карткою АТБ від банків-партнерів. Раніше спільні картки з АТБ запустили Райффайзен банкАбанкОщадбанк та Укргазбанк.

Знижки діють три дні на тиждень — у п’ятницю, суботу та неділю. Акційні товари мають позначку зі стандартною ціною та ціною за умови розрахунку партнерською карткою. Знижки застосовуються автоматично під час розрахунку.

При цьому, для картки Mono-АТБ додатково діє класичний кешбек і він накопичується незалежно від знижок АТБ і в разі розрахунку в будь-яких продуктових магазинах (за умови вибору щомісяця відповідної категорії в меню кешбеку).


Також за темою:

Поділитися новиною: