fbpx
КОШТ

Кешбек та знижки від Mastercard та Visa: все про бонусні програми

Для користувачів платіжних систем Mastercard та Visa існують бонусні програми, де можна отримати цікаві пропозиції, прийняти участь в акціях та скористатися приємними знижками.

Бонусна система Mastercard

Mastercard пропонує програму винагород «Більше з Mastercard» з кількома можливостями: підвищений кешбек в певних магазинах чи сервісах, знижка при розрахунках карткою Mastercard чи обмін зібраних балів на подарунки. 

Більше з Mastercard актуальне для карток всіх статусів і не залежить від опцій для карток преміум-класу Mastercard. Водночас, не всі банки беруть участь в бонусній програмі і це можна перевірити на головній сторінці сайту “Більше з Mastercard”.

Бонусна система діє на основі балів, які накопичуються під час розрахунку карткою. З карткою Mastercard можна накопичувати золоті або срібні бали в залежності від банку. Бали нараховуються після кожного розрахунку на суму понад 50 гривень – 1 чи 2 бали за кожну транзакцію в залежності від методу оплати та 10 балів за запрошення друга. 

Також, срібні бали можна об’єднувати з іншими учасниками для спільних замовлень. Для цього в особистому кабінеті треба надіслати запит іншому учаснику програми у розділі «Картки». Зауважимо, що для золотих балів є така сама функція, але можна об’єднувати картки лише з одного банку-емітенту.

Водночас бали не зараховуються в низці випадків: 

 • Покупки, які пізніше повертаються;
 • Грошові перекази;
 • Операції з отримання готівки;
 • Сплата штрафів або податків;
 • Фінансові операції (сплата кредиту, покупка валюти, покупка цінних паперів, металів, азартні ігри та ін.);
 • Оплата комунальних послуг та оплата проїзду у громадському транспорті.

Для нарахування кешбеку, надання знижки або сертифікату необхідно обміняти певну кількість балів на сайті “Більше з Mastercard”. Після цього прийде промокод або потрібно здійснити купівлю за наданим посиланням. 

Строк дії накопичених балів від одного року до трьох. За вичерпанням терміну не використані бали згорають.

Кешбек при розрахунках карткою Mastercard

Кешбек виплачується протягом 2 місяців після здійснення покупки на ту картку, з якої здійснено оплату. Пропозиції програми з отримання кешбеку змінюються, але загалом їх понад 30. Водночас, часто пропонується кешбек на досить популярні категорії. Для прикладу 10 срібних балів або за 1 золотий можна обміняти на:

 • 9% при купівлі товарів з сайту Answear
 • 8% з замовлення на сайті Intertop
 • 3,85% з замовлення на сайті Eva.ua
 • 2,91% при покупках на сайті varus.ua
 • 7% з покупок на сайті AliExpress

Знижка при розрахунках карткою Mastercard

Щоб скористатися додатковою знижкою на товари чи послуги, її необхідно придбати на сайті Mastercard в обмін на бали, далі перейти за спеціальним посиланням і оформити покупку. Загалом пропонується близько 40 варіантів знижок, які регулярно оновлюються. Наприклад 10 срібних балів або за 1 золотий можна обміняти на:

 • 10% знижки на сайті booking.com
 • 15% знижки на поліс автоцивілки від Polis.ua та додатково 3% на картку Fishka
 • 10% знижки в мережі “Аптека доброго дня
 • До 50% на навушники та гарнітури в Foxtrot.ua
 • 10% на всі послуги хімчистки Mink

Подарунки при розрахунках карткою Mastercard

Замовляючи товари у партнерів Mastercard можна отримати подарунок, наприклад піцу від Ilmolino або суші від Сушия обмінявши 10 срібних або 1 золотий бал. Щоб скористатися пропозицією, на сайті Mastercard необхідно обміняти бали на відповідний сертифікат, перейти на сайт партнерів та ввести промокод. 

Сертифікати

Накопичені бали можна обміняти на сертифікати, якими можна буде розрахуватися на касах партнерів Mastercard. Вибір сертифікатів великий та постійно оновлюється. Наприклад бали можна обміняти на сертифікат:

 • на суму 200 грн у Сільпо, для чого сертифікат можна обміняти за 2670 золотих балів;
 • на суму 50 грн у міні-маркетах на заправках WOG за 670 золотих балів; 
 • на суму 500 грн у Сушия за  6675 золотих балів;
 • на суму 500 грн у мережі автомобільних мийок Піонер за 6725 золотих балів.

Пропозиції від Visa

Для отримання знижок не треба реєструвати картку на сайті Visa. Сайт створено для інформування клієнтів про актуальні акції та пропозиції, де є опис про актуальні пропозиції від партнерів Visa. Щоб скористатися якоюсь пропозицією необхідно завітати до обраного місця (сайт або місце у місті) .

На відміну від Mastercard, платіжна система Visa не має повноцінної бонусної програми і лише пропонує знижки при розрахунках в партнерів. Знижки доступна без реєстрації для всіх користувачів карток Visa. Водночас, розмір знижки може залежати від статусу картки (Classic, Platinum, Signature та Infinite). Всі доступні акції розміщуються у відповідному розділі сайту Visa. Окрім гарантованих знижок Visa також пропонує участь в розіграшах, для яких потрібно зареєструватися на сайті партнерів.

Знижки для всіх карток

Для володарів любих карток Visa пропонується більше 10 різних варіантів знижок та акций. Перелік пропозицій час від часу оновлюється. Наприклад:


Також  читайте:

Поділитися новиною: