fbpx
КОШТ

Карта для дітей від Абанку: огляд та інструкція відкриття

Дебетову дитячу картку Абанку може безплатно оформити дітям від 6 до 14 років один із батьків. Діти старше 14 років можуть самостійно відкрити звичайну дорослу картку.

Дитяча картка є лише у цифровому варіанті, випустити фізичну не можна. Це повноцінна картка і нею можна здійснювати оплату в магазинах, інтернеті, поповнювати мобільний рахунок тощо. Також доступний кешбек до 20% на обрані категорії. Картку можна використовувати за кордоном.

Всі витрати з картки відображаються у застосунку одного з батьків. Завдяки батьківському контролю можна контролювати витрати дитини, зокрема встановити обмеження за видами покупок або сумою купівель.

Дитина отримує доступ до картки у застосунку банку ABank24 на своєму смартфоні.

Дитяча картка у застосунку Абанку
Дитяча картка у застосунку Абанку

Тарифи дитячої картки Абанку

Оформлення та обслуговування картки безоплатні. Поповнення з іншої картки, термінали EasyPay та City24, через каси АБанку не тарифікуються. Поповнення мобільного рахунку без комісії.

Комісія за перекази на суму до 100 тисяч грн на картки інших українських банків відсутня, за переказ більшої суми комісія складатиме 2%.

Оплата в торгових точках здійснюється безоплатно. Комісія за переказ на картку закордонного банку становить 2% (мінімум 50 грн).

У разі відсутності операцій за рахунком протягом 365 днів надалі зніматиметься щомісячна комісія у розмірі 20 грн (але не більше залишку на рахунку).

Після досягнення дитиною 14-річного віку для продовження користування карткою необхідно пройти ідентифікацію та верифікацію з подальшим відкриттям платіжної картки “Жовта”. У разі відсутності верифікації Дитячу картку буде заблоковано протягом 6 місяців.

Як відкрити Дитячу картку від Абанку

Відкрити дитячу картку можна онлайн у застосунку Абанку – ABank24 (Android | iOS):

  1. У головному меню натиснути на “Гаманець” у лівому верхньому куті;
  2. Обрати зі списку віртуальних карток “Дитяча”;
  3. Вказати номер телефону дитини та код підтвердження з SMS-повідомлення;
  4. Зробити знімок свідоцтва про народження дитини або обрати з галереї та надіслати фото;
  5. Вказати дату народження дитини;
  6. Дочекатись перевірки свідоцтва;
  7. Після отримання сповіщення про опрацювання заявки на відкриття необхідно завантажити застосунок ABank24 на смартфон дитини;
  8. Авторизуватись за допомогою номера телефона та зробити селфі тому з батьків, хто подавав заявку на відкриття.

Картку буде активовано і дитина може розпочати користування нею. Картку також можна додати до Google/Apple Pay.

Важливо: у разі наявності в дитячому телефоні батьківського контролю додати картку до Google/Apple Pay можна лише з 13 років. Для додавання картки у гаманець необхідно змінити інформацію про вік дитини або відключити батьківський контроль.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: