fbpx
КОШТ

Карта для дітей від Monobank: огляд та інструкція відкриття

Дитячу карту Monobank може безплатно оформити дітям від 6 до 14 років один із батьків. “Дорослу” картку можна самостійно відкрити з 14 років. 

Батьки та опікуни можуть контролювати витрати з Дитячої картки через мобільний застосунок та встановлювати ліміти на певні розрахунки. Обслуговування карти безплатне. Усі поповнення відбуваються без комісій. Комісія за зняття готівки складає 0,9%. 

Серед інших особливостей карти – кешбек до 20% та ексклюзивний набір нагород (котів) у застосунку. Користувач самостійно вибирає 2 категорії, за якими буде нараховуватись збільшений кешбек.

Один з батьків зможе бачити виписку й керувати лімітами для наступних функцій:

  • Зняття готівки;
  • Поповнення картки третіми особами;
  • Переказ на інші картки;
  • Купівлі в онлайн-іграх;
  • Ліміти на витрати в кафе та на розваги.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися

Картою можна користуватись у цифровому вигляді або замовити фізичну.

Вартість випуску пластикової карти з доставкою Новою Поштою становить 100 грн. Картку можна випустити у класичному чорному кольорі або спеціальному жовтому (цифрову і фізичну). Також клієнтам надають наклейки для індивідуального декорування поверхні банківської карти.

Наклейки для дитячої картки Monobank
Наклейки для дитячої картки Monobank

Як оформити дитячу картку Monobank

Відкрити картку може лише один із батьків. Зробити це можна 2 способами:

  1. Натисну у застосунку Monobank зверху на іконку для переходу в особистий кабінет. Вибрати “Відкрити картку або рахунок” й обрати “Дитяча”.
Як оформити диятчу картку Monobank через застосунок
Як оформити диятчу картку Monobank через застосунок
  1. На офіційному сайті Monobank вказати номер телефону і натиснути “Хочу дитячу картку”. У SMS-повідомленні прийде поклик для відкриття Дитячої картки. Необхідно перейти за ним та натиснути “Хочу дитячу картку”;
Як оформити диятчу картку Monobank через сайт
Як оформити диятчу картку Monobank через сайт

Далі необхідно надіслати знімок оригіналу свідоцтва про народження, вказати мобільний номер дитини, ознайомитись із “заявою на відкриття дитячої картки” і натиснути “Продовжити”.

Протягом кількох хвилин картка активується. Дитина може розпочати реєстрацію за посиланням, яке відображається у застосунку.

Як оформити диятчу картку Monobank
Як оформити диятчу картку Monobank

Один з батьків, який оформляв картку, отримає доступ до налаштувань картки у своєму застосунку Monobank. Для налаштування батьківського контролю необхідно відкрити дитячу картку, натиснути на неї та перейти у розділ “Батьківський контроль”.

Загалом дитячі картки випускають 7 банків. Окрім Monobank це робить ПриватБанк, Ощадбанк, Райффайзен, Укргазбанк, ГлобусБанк та Укрсиббанк.


Читайте також:

Поділитися новиною: