fbpx
КОШТ

Громадський транспорт Франкфурта-на-Майні: де шукати розклад та як придбати квитки

У систему громадського транспорту Франкфурта-на-Майні входять метро (U-Bahn), міська залізниця (S-Bahn), денні та нічні автобуси, трамваї. Які типи квитків та проїзних діють у Франкфурті-на-Майні, де зручно купити онлайн квитки та відслідковувати графік руху транспорту – далі в тексті.

Потяги метро та міської залізниці курсують з 3:30 ранку до 2:00 наступної доби. Інтервал рейсів – кожні 15-30 хвилин. Деталізовану карту руху метро та міської залізниці можна переглянути за посиланням.

У нічний час доби також можна подорожувати нічними автобусами, які курсують після півночі за основними маршрутами. Нічні автобуси мають спеціальну позначку “N” перед номером.

Тарифні зони Франкфурта-на-Майні

Вартість квитка на громадський транспорт залежатиме від його виду та тарифної зони, з якої починатиметься поїздка.

Центр міста Франкфурт-на-Майні розташований у тарифній зоні 5000, аеропорт – у тарифній зоні 5090, головний залізничний та автовокзал – у зоні 5001. Деталізована карта тарифних зон міста за посиланням. 

Найзручніший спосіб дізнатися тарифну зону та вартість квитка – це скористатися розділом на сайті міського транспорту. Тут ви можете задати потрібні зупинки та отримати усі варіанти та ціни квитків для поїздки між ними. 

Наприклад, для того, щоб доїхати від центральної зупинки Willy-Brandt-Platz до головного залізничного вокзалу можна придбати одноразовий квиток за 2,10 євро, денний квиток за 6,65 євро чи тижневу картку за 28,10 євро.

Транспорт Франфурта: тарифні зони
Варіанти вибору квитків між зупинками

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися

Громадський транспорт Франкфурта-на-Майні: квитки та розклад

Квитки на міський транспорт Франкфурта-на-Майні можна придбати:

  •  у точках продажу квитків (адреси – за посиланням)  
  •  в квиткових автоматах RMV, встановлених майже біля кожної зупинки
  •  у мобільних автоматах, що встановлені в усіх автобусах та трамваях. 
  •  онлайн через мобільний застосунок Frankfurt Transport RMV VGF DB (Android, iOS).

Актуальний розклад та час відправлення автобусів з будь-якої зупинки міста можна переглянути на сайті міського підприємства комунального транспорту Франкфурта-на-Майні та у застосунку Frankfurt Transport RMV VGF DB (Android, iOS). Під час пошуку транспорту у застосунку можна переглянути не лише розклад між зупинками та час подорожі, але й ціну одноразового квитка.

Громадський транспорт Франкфурта: маршрут міського транспорту у застосунку RMV
Маршрут міського транспорту у застосунку RMV

Відслідковувати транспорт та прокладати маршрут поїздок можна і у застосунку Google Maps. Застосунок показує всі варіанти подорожі між зупинками, маршрут на карті та час прибуття транспорту до заданої зупинки. 

Розклад та маршрут громадського транспорту Франкфурта-на-Майні у застосунку Google Maps
Розклад та маршрут громадського транспорту Франкфурта-на-Майні у застосунку Google Maps

Види квитків у громадському транспорті Франкфурта-на-Майні

У Франкфурті-на-Майні діє кілька систем квитків: одноразові та денні квитки, а також тижневі та місячні абонементи.

Види одноразових та денних квитків

  • квиток на одну поїздку (Einzelfahrkarte) – дійсний для однієї особи на одну поїздку. Зворотні поїздки та перерви в дорозі заборонені. Повний квиток для поїздки у зоні 5000 (більша частина міста Франкфурт-на-Майні) – 3,40 євро, для дітей від 6 до 14 років – 1,55 євро. Для поїздок на короткі відстані діють знижки. Усі пункти призначення, до яких можна дістатися за квитком на короткі рейси автоматично вказуються під час придбання квитка. Вартість повного квитка на коротку відстань – 2,10 євро, для дітей від 6 до 14 років – 1 євро.  Для поїздок між районом міста (5000) і аеропортом (5090) діють такі ціни: денний квиток для дорослих – 5,80 євро, для дітей від 6 до 14 років – 3,40 євро.
  • денний квиток (Tageskarte) –  дозволяє здійснювати необмежену кількість поїздок на всіх видах міського транспорту з моменту активації і до 5:00 наступної доби. Ціна квитка у зоні 5000 – 6,65 євро, для дітей від 6 до 14 років – 3 євро. Для поїздок між районом міста (5000) і аеропортом (5090) діють такі ціни: денний квиток для дорослих – 11,30 євро, для дітей від 6 до 14 років – 6,65 євро.
  • груповий денний квиток (Gruppentageskarte) – дійсний для групи до 5 осіб та дозволяє дозволяє здійснювати необмежену кількість поїздок на всіх видах міського транспорту з моменту активації і до 5:00 наступної доби. Ціна квитка у зоні 5000 – 12,60 євро. Для поїздок з міста до аеропорту – 19,10 євро.

Види тижневих та місячних абонементів

  • тижневий абонемент (Wochenkarte für Erwachsene) – дійсний для будь-якої кількості поїздок на всіх видах транспорту RMV. Діє протягом семи днів поспіль до 5:00 ранку восьмого дня. Власник квитка може взяти з собою будь-яку кількість дітей до 15 років. Вони подорожуватимуть безкоштовно. Тижневі квитки діють по всьому місту, включаючи аеропорт (тарифні зони 5000 і 5090). Ціна квитка – 28,10 євро.
  • місячний абонемент – дійсний для будь-якої кількості поїздок на всіх видах транспорту RMV. Діє протягом тридцяти днів поспіль до 5:00 ранку наступного дня. Власник квитка може взяти з собою будь-яку кількість дітей до 15 років. Вони подорожуватимуть безкоштовно. Місячні квитки діють по всьому місту, включаючи аеропорт. Ціна квитка – 97,90 євро.

Всі види та ціни квитків – за посиланням.

Для дітей до 6 років проїзд у будь-якому транспорті Франкфурта-на-Майні і за будь-яким напрямком безкоштовний. 

Також для поїздок по всій території Німеччини можна оформити єдиний проїзний квиток  Deutschlandticket. 

Як перевозити велосипед у міському транспорті Франкфурта-на-Майні?

Велосипеди та електросамокати  можна взяти з собою у транспорт RMV безкоштовно. Велосипед  можна взяти будь-коли в метро, ​​трамваї, та потяги міської залізниці  Велосипеди також можна перевозити в автобусах, крім навчальних днів з 6:00 до 8:30 та з 16:00 до 18:30. Для велосипедів та інших речей додатковий квиток не потрібен.

Під час посадки потрібно орієнтуватися на піктограми велосипедів на дверях, щоб знайти відповідні місця для паркування. Інваліди-візочники та пасажири з колясками завжди мають пріоритет у транспорті. У разі обмеження пропускної здатності та інших конфліктів персонал транспорту вирішує, чи можна взяти велосипед з собою.

Як доїхати до аеропорту та вокзалів Франкфурта-на-Майні?

Аеропорт Франкфурта-на-Майні (зупинка Frankfurt Flughafen) знаходиться у тарифній зоні 5090. Доїхати до аеропорту можна громадським автобусом №61 та потягами міської залізниці S8 та S9. Читайте за посиланням детальну та покрокову інструкцію як дістатися аеропорту Франкфурта-на-Майні

Головний залізничний та автовокзал ( зупинка Frankfurt Hauptbahnhof) знаходяться у тарифній зоні 5001.  Доїхати сюди можна громадськими автобусами №45, 50, 54, 108, потягами міської залізниці S1, S3, S6, S8, на метро (лінія U5), а також трамваєм №17.


Читайте також:

Поділитися новиною: