fbpx
КОШТ

Грантовий конкурс для крафтових підприємців: подовжено термін подання заявок

Підприємці, які прагнуть розвитку, мають шанс отримати фінансову підтримку від благодійного фонду “Це Крафт”. Учасники грантового конкурсу отримають безвідсоткову позику до 40 тис. грн або співфінансування на 11 місяців для реалізації своїх бізнес-ідей.

Дедлайн подання заявок подовжено до 31 травня 2024 року включно.

Подаватися краще заздалегідь, адже організатори готові допомогти заявникам доопрацювати їхню пропозицію за потреби.

У цьому матеріалі ми наведемо основні положення грантової програми від благодійного фонду “Це Крафт”. Деталі програми та процес подання заявки на конкурс читайте у нашому матеріалі за лінком нижче. 


Отримати позику на бізнес: деталі програми для малих підприємців


Участь у конкурсі можуть взяти ФОПи, юридичні особи, які ведуть підприємницьку діяльність та соціальні підприємства.

Конкурс передбачає дві категорії: “Стартап” – 30 тис. грн та “Масштабування” – 40 тис. грн.

Для участі в категорії “Стартап” необхідно бути чинним підприємством або ФОПом з досвідом роботи понад 6 місяців у сфері, що відповідає поданій заявці. Також важливо володіти необхідними компетенціями та навичками.

Для участі в категорії “Масштабування” необхідна реєстрація як юридичної особи або ФОПа. Мікропідприємства та ремісничі організації матимуть пріоритет під час відбору учасників.

Пріоритетні напрямки грантових програм:

  • Крафтове виробництво – виробництво малими партіями із задіянням ручного труда, із використанням натуральної сировини й матеріалів.
  • Ремісництво, особливо виготовлення товарів із натуральних матеріалів.
  • Методи виробництва і рецептури – аутентичні (прив’язані до певної території) або авторські.
  • Використання специфічних до вашого регіону культурних особливостей або української національної спадщини – відображення культурних традицій і мотивів у їх класичній формі або їх модернізація. 
  • Екологічність, натуральність у процесах виробництва і готовому товарі. 

Перевага у відборі заявок надаватиметься представникам малих територіальних громад чисельністю до 100 000 осіб та заявникам, які продемонструють злагоджену професійну команду.

Будь-які запитання можна надіслати на електронну адресу: [email protected] із темою листа “Запитання щодо Револьверного фонду Це Крафт”. Додатково можна записатися на консультацію за номером 066 898 22 24. 

Організатор: благодійний фонд «Це Крафт» за підтримки громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад». 

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: