Підприємці, які хочуть покращити свій стартап або розширити бізнес, можуть податися на конкурс від благодійного фонду “Це Крафт”. Учасники програми отримають безвідсоткову позику на бізнес або співфінансування з фонду на 11 місяців для реалізації своїх ідей.
Проєкт має на меті надання фінансової допомоги стартапам та підприємцям-виробникам для підтримки та розвитку їхньої діяльності.
Участь у конкурсі можуть взяти ФОПи, юридичні особи, які ведуть підприємницьку діяльність та соціальні підприємства.
Дедлайн подання заявок – 31 травня 2024 року.
Конкурс передбачає дві категорії: “Стартап” – 30 000 грн та “Масштабування” – 40 000 грн.
Для категорії “Стартап” заявник має бути вже активним підприємством або ФОПом із досвідом підприємницької діяльності більш як 6 місяців та необхідними компетенціями та навичками у напрямку, за яким подається заявка.
Для категорії “Масштабування” заявник має бути зареєстрованою юридичною особою або ФОПом. Мікропідприємцям та ремісничим організаціям надаватиметься перевага.
Заявники-виробники отримують кошти з фонду як безвідсоткову позику строком на 11 місяців. Це дозволить використовувати фінансову допомогу майже рік для створення, розвитку та масштабування роботи без додаткових витрат.
Пріоритетні напрямки грантових програм:
- Крафтове виробництво – виробництво малими партіями із задіянням ручного труда, із використанням натуральної сировини й матеріалів.
- Ремісництво, особливо виготовлення товарів із натуральних матеріалів.
- Методи виробництва і рецептури – аутентичні (прив’язані до певної території) або авторські.
- Використання специфічних до вашого регіону культурних особливостей або української національної спадщини – відображення культурних традицій і мотивів у їх класичній формі або їх модернізація.
- Екологічність, натуральність у процесах виробництва і готовому товарі.
Перевага у відборі заявок надаватиметься представникам малих територіальних громад чисельністю до 100 000 осіб та заявникам, які продемонструють злагоджену професійну команду.
Як податися на грантову програму
Для підтвердження своєї участі у програмі, необхідно заповнити гугл-форму за лінком. У ній запитання про ключову інформацію щодо бізнесу: вид діяльність, досвід, заробітня плата, робочі соцмережі тощо.
Також необхідно описати свою справу докладніше:
- Анотація (коротка суть бізнес проєкту)
- Що хочете робити за гроші з позики (які товари та послуги надаватимете за гроші з позики)
- Команда (кількість найманих працівників, якщо вони є)
- Оцінка ринку (загальний опис сфери діяльності або індустрії, в якій працюєте);
- Стратегія маркетингу (яким чином будете продавати свою продукцію (власний сайт, на ринках, в торгівельній мережі, в еколавках, вайбер/телеграм, за якими цінами тощо)
- Фінансовий план (прогноз щомісячних витрат та прибутків, якщо маєте сезонність, тоді опишіть помісячно на 12 місяців)
- Календарний план діяльності (план діяльності в межах займу з орієнтовними датами)
- Планування обсягів виробництва (скільки плануєте виробляти товарів на місяць протягом року)
- Бюджет діяльності у межах проєкту.
Детальніше ознайомитися з усіма запитаннями заявки можна у Шаблоні анкети за лінком.
Крім цього можна додати фото виробів, дизайн, дані проведених досліджень та будь-які інші документи, які наочно показують діяльність або плани розширення бізнесу.
Переможці конкурсу підписують договір з благодійним фондом “Це крафт”, згідно з яким беруть на себе зобов’язання щодо реалізації свого проєкту. Протягом 11 місяців вони зобов’язані отримати прибуток від проєкту, який буде достатнім для повернення позики з чистого прибутку.
У разі непередбачених ризиків або форс-мажорних обставин, у яких переможці не зможуть отримати прибуток або продовжити роботу над проєктом, позика все одно підлягає поверненню. Її зарахують як благодійний внесок на спеціальний рахунок фонду.
Ознайомитися з усіма деталями програми можна прочитати за цим лінком.
Будь-які запитання можна надіслати на електронну адресу: [email protected] із темою листа “Запитання щодо Револьверного фонду Це Крафт”. Додатково можна записатися на консультацію за номером 066 898 22 24.
Конкурс реалізує команда благодійного фонду «Це Крафт» за підтримки громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад».
Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися
Читайте також: