У зв’язку зі зниженням споживання до 14:00 понеділка графіки відключень скасовані для всіх областей. Про це повідомили в компанії з управління енергосистемою “Укренерго”.

На вечір, зі зростанням споживання і температури повітря, очікується збільшення обсягу обмежень. За прогнозом, з 19:00 до 22:00 обленерго будуть застосовувати 4 черги графіків відключень одночасно.

В інші години доби – по всій Україні діятимуть 3 черги відключень.

Детальніше про те, що відбувається з енергосистемою та коли буде електрика без графіків можна почитати за посиланням.

Для меншої залежності від графіків відключень, як варіант, можна придбати павербанк або зарядну станцію для заживлення побутової техніки. Розрахувати потрібну потужність станції допоможе наш матеріал за лінком.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою: