fbpx
КОШТ

Для програми державних грантів “Власна справа” запустили сайт

Для грантової державної програми “Власна справа” запустили окремий інформаційний сайт – https://vlasnaspravagrant.com.ua.

Власна справа” – це одна з грантових програм від урядового проєкту “єРобота”. Вона спрямована на розвиток українського мікро і малого бізнесу та створення нових робочих місць. Підприємець може подати лише одну заявку з однією бізнес-ідеєю на рік. Ознайомитись із датами початку та закінчення приймання заявок на різних етапах можна за лінком.  

Подати заявку на отримання гранту можуть громадяни України віком від 18 до 65 років. Їм не обов’язково бути зареєстрованими як юридична особа або ФОП (фізична особа-підприємець), достатньо мати власний бізнес-план. Обов’язковою умовою є функціонування майбутнього або чинного підприємства на території України, де не проводяться бойові дії.

Фінансова допомога надається на відкриття малого бізнесу як-от кав’ярні, СТО, перукарні, магазини одягу тощо. Гроші за програмою можна витратити на купівлю обладнання, сировини, оренду приміщення, маркетинг, рекламу та інші потреби.

З моменту старту програми у липні 2022 року таку грантову підтримку отримали близько 14 тисяч осіб.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: