fbpx
КОШТ

Фінансування до 70000 доларів на програми розвитку молодих ФОПів

Державні та приватні організації, які реалізовують програми для підтримки й розвитку молодих підприємців, можуть отримати фінансування від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проєкт «Українська національна ідентичність через молодь» передбачає виділення до 70000 доларів у межах одного індивідуального гранту з фіксованою сумою. Остаточна сума гранту буде залежати від грантового проєкту та фінальних переговорів.

Кінцевий термін подання заявок – 29 березня 2024 р.

Для грантової програми обрано два напрями розвитку молодих підприємців: Школа стартапів та Коучингова підтримка молодих підприємців. Далі детальніше про ці програми.

Напрямок 1. Школа стартапів

Спрямований на підтримку молоді віком 18-25 років із малих громад по всій Україні, яка хоче започаткувати власний бізнес у сфері легкої промисловості, за допомогою стартап-школи. 

Стартап-школа має забезпечити молодь навичками, інструментами та зв’язками, необхідними для заснування життєздатного бізнесу в різних підгалузях легкої промисловості та визначення майбутніх бізнес-можливостей.

Напрямок 2. Коучингова підтримка молодих підприємців

Спрямований на поглиблену підтримку молодіжних бізнес-стартапів у легкій промисловості шляхом постійної підтримки перспективних бізнес-концепцій та надання стартового капіталу у вигляді грантів. 

Для досягнення цієї мети успішні заявники отримають тренерську підтримку протягом періоду запуску бізнесу відповідно до найкращих світових практик розширеної, індивідуалізованої та цільової підтримки, а також індивідуальний грант на запуск бізнесу у розмірі 2000 доларів для щонайменше 5 молодих учасників.

Хто може податися на грант

Конкурс від USAID відкритий для українських неприбуткових організацій, закладів вищої освіти, благодійних або приватних фондів та приватних підприємств або фірм.

Гранти отримають лише відповідальні заявники, які доведуть:

  1. Юридичну реєстрацію своєї організації.
  2. Відповідність заявлених цілей (мотивацію).
  3. Наявність потенціалу для залучення ключових зацікавлених сторін.
  4. Ефективне управління, підтверджене фінансовою, адміністративною та технічною політикою, процедурами та системою внутрішнього контролю.
  5. Бездоганну репутацію перед цивільними та фіскальними органами (як-от, відсутність статусу неплатоспроможного).
  6. Чесне ведення фінансової звітності та детального обліку витрат.
  7. Відмову від стягнення плати та отримання прибутку за грантовою угодою.
  8. Готовність підписати відповідні запевнення, заяви та сертифікати перед отриманням гранту.

Орієнтовна дата початку реалізації будь-якого гранту – 12 квітня 2024 року. Тривалість гранту – не більше 12 місяців.

Документи для ознайомлення та завантаження:

Детальну інформацію про грантову програму можна прочитати за лінком: Supporting Youth Entrepreneurs in the Light Industry.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: