fbpx
КОШТ

Де знайти відповіді на юридичні питання біженцям

В Україні працює онлайн-платформа від Данської ради у справах біженців для допомоги постраждалим від війни. Там українці можуть знайти відповіді на юридичні запитання та отримати безкоштовні консультації від юристів.

У розділі “Питання та відповідь” біженці можуть знайти інформацію про свої права, в’їзд, умови тимчасового захисту, доступ до медицини та освіти, соціальну допомогу й контакти посольств у Польщі, Угорщині, Італії, Іспанії, Франції, Чехії, Німеччині.

Можна отримати інформацію про розлучення, соціальне забезпечення, реєстрацію народження та смерті, виїзд за кордон, житло, кредити, права ветеранів на території України.

Безкоштовну допомогу безпосередньо від юриста можна отримати у розділі “Знайти юрист”. Консультація може бути онлайн (у телефонному режимі, відеозв’язку) або офлайн (за адресою роботи юриста).

Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

Як отримати допомогу юриста:

  1. Потрібно зареєструватись на платформі. Для цього потрібно лише ввести свою електронну адресу та придумати пароль;
  2. Обрати розділ “Знайти юриста”;
  3. Ліворуч налаштувати фільтр: обрати тему, з якої необхідна консультація, країну, у якій потрібна консультація (Україна, Іспанія, Польща);
  4. Обрати юриста із запропонованого списку. У списку можна ознайомитись із досвідом роботи юриста, а також з форматом консультації — онлайн чи офлайн. Щоб побачити розташування юриста потрібно натиснути на його профіль;
  5. Натиснути “Записатися на консультацію” та обрати дату і час консультації;
  6. В особистих повідомленнях домовитись про формат проведення зустрічі. Знайти їх можна у правому верхньому кутку в розділі “Мої консультації”.

Ознайомитись з відеоінструкцією запису на консультацію до юриста можна тут.

Однак більшість юристів проводять консультації офлайн та можуть проконсультувати лише з питань українського законодавства.


Читайте також:

Поділитися новиною: