fbpx
КОШТ

Чи потрібно оновлювати дані тим, хто був виключений з обліку раніше

Громадяни віком від 18 до 60 років не зобов’язані оновлювати свої дані, якщо вони виключені з військового обліку. Однак це має бути зазначено у відповідних державних реєстрах та його військовому квитку.

Водночас на час дії воєнного стану і мобілізації громадяни повинні носити із собою військово-обліковий документ із відповідними відмітками. Також відтепер інформація про зняття з обліку є у застосунку “Резерв+”.

У разі відсутності відмітки про виключення з військового обліку у військовому квитку чи застосунку “Резерв+” під час перевірки документів працівники ТЦК можуть вручити повістку для уточнення даних.

Нагадаємо, що поняття “обмежено придатний” до служби в Збройних силах України скасовано. Відтак чоловіки, які були визнані обмежено придатними до військової служби, повинні пройти повторний медичний огляд протягом 9 місяців.

Нещодавно розмір штрафів за порушення обліку і мобілізації збільшили. Тепер вони становлять 17000 грн за непоновлення даних чи неявку за повісткою, і 25000 грн за повторне порушення.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: