fbpx
КОШТ

Безоплатні консультації для підприємців від Дія.Бізнес: як отримати

Дія.Бізнес пропонує безплатні консультації для підприємців – від досвідчених до початківців – у різних сферах діяльності. Програма реалізовується в межах урядового проєкту.

Консультанти мають практичний досвід роботи з малим і середнім бізнесом. Вони працювали понад 3 років у тих сферах, з яких консультують. Частина фахівців — штатні працівники центрів підтримки підприємців, та позаштатні — представники українських компаній.

Дедлайн реалізації програми – 31 грудня 2024 року

Консультації відбуватимуться щодня від 10:00 до 18:00, триваючи в середньому годину.

Онлайн-формат доступний для всієї території України. Офлайн-формат надається наживо у консалтинг-зонах проєкту. Під час війни офлайн-консультації доступні у центрах Дія.Бізнес у Тернополі, Полтаві, Луцьку та Рівному.

Також консультації доступні у центрі Дія.Бізнес Варшава. Запис на консультації здійснюється на порталі Дія.Бізнес за київським часом.

Наразі доступні такі популярні види консультацій:

  • Первинна консультація.
  • Просування бізнесу в соціальних мережах.
  • Цифровий маркетинг та діджитал-трансформація для бізнесу.
  • Таргетована реклама у Facebook/Instagram.
  • Покроковий розвиток малого та середнього бізнесу: бізнес-план, організаційна структура, бізнес-процеси, рух коштів, автоматизація, масштабування.
  • Юридичні аспекти реєстрації бізнесу.
  • Маркетинговий план для новачків.

Для забезпечення максимальної ефективності першої консультації, до першої консультації підприємцю варто підготуватися. Зібрати в одному документі основну інформацію про компанію: вид діяльності, сайт, скільки років на ринку, працівники, опис основних продуктів та послуг. Виписати перелік питань, які турбують підприємця. Це потрібно зробити заздалегідь та зазначити у коментарі під час оформлення консультації, щоб консультант ознайомився з ними до зустрічі. 

На консультаціях заборонені будь-які комерційні проявлення та схилення підприємців до купівлі продуктів і послуг консультантів у межах проєкту Дія.Бізнес.

На консультаціях не надається інформація щодо оптимізації чи ухилення від сплати податків, а також щодо іншої протиправної діяльності.

У разі, якщо на консультації користувач поводився агресивно, використовував нецензурну лексику, він може бути заблокований без можливості подальшого отримання безплатних консультацій на платформі Дія.Бізнес.

Ознайомитися з усіма деталями програми можна за цим лінком

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected].

Нагадаємо, що Google нещодавно почав безоплатно навчати український бізнес. Курси стануть корисними для підприємців без команди, підприємців із невеликою командою та людям з ідеями власного бізнесу.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: