fbpx
КОШТ

Безкоштовне навчання від Google: як отримати

Українці, які втратили роботу або ризикують її втратити, можуть безоплатно освоїти нову професію в IT та цифровому маркетингу за допомогою Професійного сертифіката від Google на Coursera. Програма організована INCO за підтримки Google.org та у співпраці з Prometheus.

Професійні сертифікати від Google — це комплекс гнучких навчальних онлайн-програм. Програма не вимагає досвіду в обраній професії та дозволяє менш ніж за 6 місяців підготуватися до освоєння професії. 

Середня вартість всієї програми зазвичай становить 300 доларів. Однак для 2500 українців незалежно від місця їхнього перебування доступ буде безоплатний. Крім цього, учасники отримають соціально-психологічну, професійну підтримку перед працевлаштуванням та наставництво місцевих експертів.

Нині доступні програми “Цифровий маркетинг і електронна комерція” та “IT-підтримка”. Відео програм викладаються англійською мовою з українськими субтитрами. Тести, практичні завдання, інтерфейс платформи та супровід доступні українською мовою. Проходити курс можна у зручний час та у власному темпі.

Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

Для участі необхідно вибрати бажаний курс на сайті Prometheus та заповнити заявку. У ній необхідно вказати соціальний статус, зайнятість, описати, мотивацію для навчання та наступні кроки після його завершення. Ці запитання будуть найголовнішими під час відбору.

Подати заявку можна до 29 листопада 2023 року. У разі проходження учасник отримає лист-інструкцію щодо подальших дій.

Навчання розпочинається 4 грудня 2023 року та триває до 31 березня 2024 року. У разі відсутності активності впродовж місяця користувача видалять із програми без права поновлення.


Читайте також:

Поділитися новиною: