fbpx
КОШТ

Безкоштовне IT-навчання на профільних курсах: як отримати

На освітній платформі Prometheus можна отримати стипендію для безкоштовного навчання на IT-курсах. Також кожен учасник отримає доступ до курсів “Англійська для початківців у сфері IT” та “Як знайти першу роботу в IT”.

Навчання доступне за такими програмами: «Java Beginner», «Frontend. Базовий курс від Ciklum», «Тестувальник QA Manual», «Тестувальник QA Auto», «DevOps та Kubernetes. Практичний інтенсив» та «UX/UI Design Basic».

Подати заявку на навчання можуть:

  • мешканці та внутрішньо переміщені особи, які мешкають в Чернігівській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях;
  • ветерани та ветеранки, а також члени їхніх сімей (батьки, дружина/чоловік, діти);
  • українці, які втратили роботу внаслідок війни;
  • українці, у яких постраждали домівки чи житло внаслідок російської військової агресії;
  • інші вразливі категорії населення.

Ті, хто постраждали від війни, однак не входять до вказаних категорій та проживають на прифронтових чи звільнених територіях, теж можуть подати заявку. Їм нададуть безкоштовне навчання за умови наявності вільних місць.

Всього буде 600 переможців.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

Як податись на безкоштовне навчання

  1. Обрати курс із переліку: «Java Beginner», «Frontend. Базовий курс від Ciklum», «Тестувальник QA Manual», «Тестувальник QA Auto», «DevOps та Kubernetes. Практичний інтенсив» та «UX/UI Design Basic»;
  2. Заповнити заяву за посиланням (обрати курс, вказати особисту інформацію, роботу, місцеперебування, свою категорію, скільки часу є на навчання та чому воно необхідне).

Документів для підтвердження родинних зв’язків, місця проживання не потрібно.

Подати заявку можна до 7 жовтня включно.

Пріоритет буде надаватись тим кандидатам, які потребують навчання саме зараз, мають мотивацію навчатись та готові приділити максимум часу та сил.


Читайте також:

Поділитися новиною: