fbpx
КОШТ

Банк Власний рахунок запустив валютні картки і купівлю валюти онлайн

В застосунку віртуального банку “Власний рахунок” (Android | iOS) стало можливим відкриття валютних карток, купівля валюти онлайн та відкриття валютного депозитів. До цього банк працював лише з гривнею.

Валютний депозит доступний виключно на 95 днів з річною ставкою 0,1%. Максимальна сума – 200 тис. грн на місяць. Купівля валюти онлайн можлива як для поповнення валютних карток, так і для розміщення депозиту.

Доступні для відкриття лише віртуальні картки в доларах і євро. Замовити фізичний пластик не можна. Відкриття та обслуговування карток безоплатне. Поповнення валютних карток готівкою через каси партнерського банку “Восток” без комісії. Безготівкове поповнення без комісії з рахунків банку “Восток” та “Власний рахунок”, а при поповненні з іноземних рахунків комісія 1%. Зняття готівки через каси будь-яких банків і банкомати в Україні без комісії, за кордоном – 2%.

Для відкриття картки необхідно на головному екрані свайпнути наявну гривневу картку ліворуч. Надалі потрібно обрати валюту картки для відкриття і підписатися на екрані. Картка з’явиться в застосунку за кілька хвилин.

Банк “Власний рахунок” – лише маркетингова оболонка з власним застосунком. Формально сервіс працює під ліцензією  банку “Восток”. Відтак, на клієнтів банків розповсюджується всі права вкладників стандартних банків.

Банк “Восток” входить в групу компаній “Fozzy Group”. До неї ж відноситься і мережа супермаркетів “Сільпо”. Відтак, банк пропонує більш нісну інтеграцю обох компаній: картки “Власного рахунку” можна поповнити на касах “Сільпо”, а в магазини мережі пропонують знижки при розрахунках карткою “Власний рахунок”.

Читайте огляд банку “Власний рахунок” за посиланням.


Також за темою:

Поділитися новиною: