fbpx
КОШТ

Абанк додав безкоштовні перекази валюти між родичами

В Абанку можна здійснити миттєві перекази у доларах чи євро з власної картки на валютну картку найближчого родича. Операції відбуваються без комісій за умови, якщо отримувач теж клієнт банку.

До найближчих родичів належать батько, мати, чоловік, дружина, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, баба, дід, прабаба, прадід, внуки, правнуки, брат, сестра (повнорідні й неповнорідні), двоюрідні брати й сестри, тітка, дядько, племінниця, племінник, усиновлювач, усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням.

Для здійснення переказу необхідно надати документи для підтвердження родинних стосунків. Їх перелік визначається окремо залежно від міри спорідненості. Наприклад, користувач може надати свідоцтво про шлюб, про народження, про розірвання шлюбу, про встановлення батьківства, зміну прізвища або імені тощо.

Максимальна сума переказу складає 100 тисяч грн в еквіваленті на місяць.

Як зробити валютний переказ родичам в Абанку

Спершу необхідно підтвердити родинні зв’язки. Зробити це можна у відділенні банку (адреси), надавши оригінали або нотаріально завірені копії.

Також можна надіслати фото документів онлайн через службу підтримки банку (у застосунку “Інше” – “Служба підтримки”). Варто також надати номер картки отримувача. Абанк підтвердить родинні стосунки не пізніше, ніж протягом доби. 

Сам переказ також здійснюється через чат з оператором служби підтримки банку або у відділенні.

У разі відсутності, відкрити валютну картку Абанку можна онлайн.Доступна валюта картки – долари та євро. Відкриття займає декілька хвилин, а картка випускається миттєво.

Нагадаємо, здійснювати безкоштовні миттєві перекази іноземної валюти з власної картки на картку найближчого родича. До найближчих родичів належать батьки, діти та дружина/чоловік.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: