fbpx
КОШТ

Zoom створює платформу для спільної роботи у команді

Zoom випустив платформу Zoom Workplace для спільної роботи працівників. Вона міститиме безоплатного віртуального помічника на основі штучного інтелекту для покращення робочого процесу.

Штучний інтелект Zoom AI Companion підсумовуватиме наради, допомагатиме генерувати ідеї на дошках, створюватиме чернетки чатів і електронних листів. Він доступний на платформі без додаткової плати.

За допомогою штучного інтелекту користувачі зможуть створювати власні фони. В наступному оновленні кожен учасник отримає іменний віртуальний бейдж, а AI Companion створюватиме матеріали для підготовки до зустрічей, складатиме порядок денний та генеруватиме ідеї.

Бейджі в учасників конференції у Zoom Workplace
Бейджі в учасників конференції у Zoom Workplace

Учасники конференції у Zoom Workplace матимуть доступ до спільного редагування та управління дозволами для Microsoft OneDrive і Google Drive. Таким чином працівники економитимуть час на надання всім доступу до документів.

У Zoom Team Chat користувачі зможуть створювати групи каналів, одночасно працювати у дошці та спілкуватись у чаті. Платформа Workvivo дозволить надсилати на пристрої співробітників важливі оновлення, новини та події.

Усі зазначені функції поступово запрацюють у квітні та травні. Однак наразі невідомо, у яких саме країнах будуть доступні.

Завантажити Zoom Workplace можна за посиланням. Він має безоплатну версію, яка дає змогу додати у конференцію до 100 учасників та створювати командний чат. Однак версія не має штучного інтелекту та має обмеження зустрічі до 40 хвилин.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: