fbpx
КОШТ

Замовлення картки KredoBank у Польщу: інструкція

Пластикову іменну картку Кредобанк можна замовити в Польщу через Нову пошту. Вартість доставки становить від 300 гривень. Термін — до 14 робочих днів.

Зробити замовлення можна за адресою або на відділення пошти в Польщі (адреси відділень). Послуга актуальна для клієнтів, які оформили віртуальну картку через застосунок KredoBank та хочуть отримати фізичну.

Можливість замовлення доступна лише для іменних карток пакетів “Правильна картка” та картки пакетів Craft та Craft Black. “Правильна картка” — стандартна безплатна картка Кредобанку. Craft та Craft Black – преміальні картки з щомісячною оплатою і додатковими сервісами.

Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

Замовити доставку картки Новою поштою можна віддалено через телефонну лінію або застосунок KredoBank (Android | iOS).

Для замовлення картки через застосунок потрібно натиснути “Більше” – “Повідомлення” – “Вихідні” та в довільній формі написати про бажання отримати картку Новою поштою. Працівник Кредобанку сконтактує із замовником та оформить замовлення.

Для замовлення через телефонну лінію необхідно зателефонувати за номером 0 800 500 850 та повідомити про потребу замовити картку Новою поштою. Здійснювати дзвінок варто з прив’язаного до картки номера телефону, аби працівник банку зміг ідентифікувати клієнта.


Читайте також:

Поділитися новиною: